Bursaspor’a Castle Hawk’tan destek geldi

Bursasporlu Sanayici ve İşadamları Derneği'nin "BURSİAD" Bursaspor için başlattığı kampanyaya Castle Hawk 50.000 TL ile destekte bulundu.

Eski Bursaspor Futbol Okulları Direktörü Aykut Turan’nın Bursa temsilciliğini aldığı Castle Hawk Şirketler gurubu Bursaspor için BURSİAD‘ın başlattığı kampanyaya 50 bin TL ile katkıda bulundu.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Koskoca Bursa şehrinde sanayiciler nerde ?! Kulübe müteahhitler sahip çıkmaya çalışıp eline yüzüne bulaştırırken 1 tane sanayiciden ses çıkmaması çok manidar ! Kongre var aday olun hepiniz bu şehirden ekmek yiyorsunuz ! Utanmiyorsunuz…

  29
  10
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Sana bir soru sorayım, hatta okuyan herkese sorayım, zengin olsan, sana gelsek desek ki; “Gel Bursaspor’a başkan ol, çok para lazım ama şu anda acil 5.5milyon lazım tahtayı aç, transfer yapılsın takım kurtulsun ama bak eğer transferler iyi çıkmazsa, takım sürekli galip gelmezse çok pis hakaret ederiz küfür ederiz, tehdit ederiz, sen evde yokken evine dayaniriz, otobüsü durdurup topculari döveriz, iyi olursa biz büyük taraftar sayesinde, kötü olursa senin yüzünden”
   Ne diyorsun? İster misin?

   2
   1
   1. @harbici yorumuna yanıt olarak

    Para vermekten değil, hakaret ve küfür yemekten bıktılar. En yakın örnek Emin Adanur. Aynı şu anda olduğu gibi kimsesiz kaldığımız tahtayı açtıramadıgimiz bir dönemde geldi para harcadı, yönetemedi, gerçekten başarısız oldu ama bu kadar küfür edilir mi kardeşim, taraftarlık bu mu? İstifa isteyecek zamanı da,destek olacak zamanı da bilmeyen bir seyirci topluluğu olduk maalesef. Rahmetli Yazıcı’ya bile ağza alınmayacak küfürler etti bu seyirci. Hırsız dendi, şerefsiz dendi. Küfür edilmeyen 1 tane başkan söyleyin bana

    2
    1
  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Neden utansınlar? Yıllardır bu kulübe para vermediler mı? 2008 yılında Faruk Çelik sanayicileri tek tek gezerken para toplayıp kulüp düzlüğe çıkmadı mı? O dönemde destek olan hangi sanayiciye destek çıktı şehir? Para lazım olunca sanayicileri suçlayın, işler rayına oturunca kimse hatırlamasın sonra sanayici para vermiyor diye kötü olsun.
   Bursaspor bu şehre 1 şampiyonluk dışında ne kattı söyleyin Allah aşkına? Esamesi okunmayacak olan adamlar kulüp başkanı olup reklamını yaptı o kadar!

   24
   1
 2. Aykut Turan Bursaspor alt yapısında yetişmiş eski bir futbolcudur. Bir ara Bursaspor A takımına da alınması gündeme gelmiş, ancak daha sonra dönemin PTT lig takımı Fethiyespor’a falan satılmıştı. Babası da İbrahim Yazıcı yönetiminde yer almıştı diye hatırlıyorum. Allah razı olsun Aykut Turan. Allah bereketini versin. Allah daha çok versin. Bursaspor’a Bursa çocuklarından fayda var.

  11
  1
 3. Bu kulübe ne yardımlar ne destekler geldi ama kulübün içinde yiyiciler olduğu sürece biryere varamayız bakalım bunlar kimin cebine girecek..

  9
  2
 4. düşünsenıze tertemız bır klube kımse yardım etmıyor korkuyor adamlar para nereye gıdecek dıye kıme ne para yatırılacaksa atarsınız o hesap numarasını yardım yapcak kısıye oda oder korkusu gecer hem ayrıca SELİM COK BILIYORDUN YA AL SIMDI GEC BASA SENI BEKLIYORUZ

 5. Para vermekten değil, hakaret ve küfür yemekten bıktılar. En yakın örnek Emin Adanur. Aynı şu anda olduğu gibi kimsesiz kaldığımız tahtayı açtıramadıgimiz bir dönemde geldi para harcadı, yönetemedi, gerçekten başarısız oldu ama bu kadar küfür edilir mi kardeşim, taraftarlık bu mu? İstifa isteyecek zamanı da,destek olacak zamanı da bilmeyen bir seyirci topluluğu olduk maalesef. Rahmetli Yazıcı’ya bile ağza alınmayacak küfürler etti bu seyirci. Hırsız dendi, şerefsiz dendi. Küfür edilmeyen 1 tane başkan söyleyin bana?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu