Bursaspor’a BURSİAD’tan prim desteği

Bursasporlu Sanayici ve İş İnsanları Derneği’nden Bursaspor’a prim desteği geldi.

BURSİAD’ın açıklaması şöyle;

“HAYDİ BURSA BİRLİK ZAMANI!

Bursasporumuzun Çorum FK maçı galibiyetine BURSİAD ailesi olarak destekte bulunuyoruz.

125 bin TL katkı ile başlattığımız kampanyaya her galibiyetin bir parçası olabilmek adına şehrimizin tüm paydaşlarını destek olmaya davet ediyoruz.

#BirlikZamanı”

 

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Şehir, camia, siyasiler, dinamikler, sanayiciler,kongre üyeleri, divan kurulu, tirübün liderleri, şehrin tek takımı Bursasporu haketmiyorlar.Bian önce kulübü şirketleştirin ve satın.

  26
  5
  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Tamam!
   Bursaspor 3’cü lige düşmüş 1.5 Milyar Borç batağında ve bu borcun yarısı eski yönetim ve yöneticilere bu şahıslar kulübü istedikleri gibi yönetiler suç kendilerinin hala silmiyorlar! birde o 1.5 Milyar borcun diğer yarısıda kulübün gelirlerinden ödemedikleri faizler vergiler aldıkları çöplük vari transferler bu suç tamamiyle eski yönetim ve başkanların yokda koca Bursa’nın Bursalı hep verdi birilerinde verileni yok etti bu şahıslar hala Bursa’da yaşıyor Bursaspor’un batmasını bekliyorki suçları örtbas olsun!

   19
   1
   1. @Martta yorumuna yanıt olarak

    Bırakın mazinin pisliklerini bu yönetime sahip çıkın fırsat verin bu adamlar baya mesafe aldılar ve güven verdikçe eski borçları bir bir makbuz karşılığı bağış yaptırıyorlar.Şunu kabul edelim biz en az 5yıl buralardayız ötesi yok.

   2. @Martta yorumuna yanıt olarak

    Bay Kemal bi kazansın, inşalah bu eski hırsız başkanların alayını yargı önünde hesap verdirtip, Bursaspor’un Timsah Arena’daki bir maçının devre arasında atletizm pistinde tasma ile dolaştırıp taraftarımıza sergileyecek ve yoğun alkışlara tribünlere gönderdiğimiz kırmızı karanfillerle cevap vereceğiz.

 2. Bursiad akıllı adamlarla dolu valla onlarda biliyorlar bir ileri üç geri yapacağımızı dostlar alışverişte görsün hesabı zahmet etmişler

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu