Bursaspor’a bu kötülüğü de yapmayın!

Bursaspor’un 1 milyon 200 bin liralık vergi borcu yapılandırması ödemesi için önünde 3 gün kaldı.

Recep Günay yönetimi pazar gününe kadar bu parayı ödemezse, Ömer Furkan Banaz yönetimi döneminde büyük uğraşlar sonucu hayata geçirilen yapılandırma, üst üste üçüncü kez ödenemediği için bozulacak.

Kaynak arayışına devam eden Bursaspor yönetiminin, gündemde olan oyuncu satışlarından gelecek parayla bu ödemeyi yapmayı planladığı öğrenildi.

Ödeme yapılmadığı taktirde yeşil-beyazlı kulübün ciddi yaptırımlarla karşı karşıya kalabileceği gelen haberler arasında.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. o parayı Ömer Furkan Banaz’ı en ağır hakaretlerle istifaya zorlayanlar ödesin bi zahmet..!
  bi de tahta-masa! cam-çerçeve diye yanıp tutuşan! ve başkanı sap gibi ortada bırakan medyamız…

  19
  5
 2. Bütün yandaş firmaların vergi borcu sıfırlanırken,Akpnin kalesi olan Bursa’nın tek takımınin vergi borcu neden sıfırlanmıyor? Çok gördük o yandaş şirketlerin 500-600milyonluk borçlarının silindiğini..hadi görelim AKP’li abilerimizin samimiyetini… Görebilecek miyiz? Tabiki hayır! Neden!?? Çünkü insanlar sorgulamadan etmeden koşa koşa yine onlara oy verecek..neden silsinler ki Bursa’nın borçlarını…

  15
  7
  1. @Selim yorumuna yanıt olarak

   Propaganda yapmak için bu konuyu mu seçtin? Sence Bursaspor taraftarı kaç kişidir, bunun içinde kaç tanesi AKP lidir? Ve bunlar AKP ye oy vermezse ne değişir? Diyelim ki değişecek, adamlar yardım etse oy için yapıyor kulübe siyaset karışıyor dersin, bedava bilet istersin, deplasmana otobüs cebine harçlık istersin, para yoksa AKP yardım etsin! Birileri kulübü soyarken belediye başkanı 2 laf etse hop sen karışma dersin ama dibi görünce AKP bizi çıkarsın dersin! Sen kimden kimin parasını istiyorsun kardeşim? Ne verdin de ne istiyorsun? Kavgalı olmadığın kulüp yok, çıkarmadığı bela kalmadı, Türk futbolunun dikeni haline geldik şimdi diyorsun ki AKP bizi kurtarsın, CHP de zengin bi parti onlar kurtarsın da Bursa belediyesini garantilesin o zaman, seçim masrafını bize vesinler, bizim oylarımızla alırlar başkanlığı! Futbol bir seyir ve eğlence oyunudur, beceremeyen yapmaz çekilir, stadyumlar hayır kurumu değil taraftarlar da hayırsever değil, devlet neden yardım edecek? Hadi sen 1.5-2 milyar paranın yarısını bulsan da kalanını istesen anlarım da! Ayrıca bu ödenemeyen vergi taksidi yapılandırılırken ne kadar miktar silindi de kalanı yapılandırıldı haberin var mı? Vardır da işine gelmez, Bursaspor üzerinden siyeset yapma birader yemiyoruz!

  2. @Selim yorumuna yanıt olarak

   Bursa’ya verilecek para AKP’nin şahsi parası mıdır ? Milletin vergileridir. Kime yapılırsa yapılsın bu KUL HAKKIDIR.

   5
   4
   1. @Cemovski yorumuna yanıt olarak

    Belirtildiği gibi malum firmaların vergi borçları tek kalemde silinirken, kul hakkı yenmedimi ? Yada İstanbul takımlarının borçlarına nasıl yardımcı oldular daha derinlere inmek istemiyorum, fakat BURSASPOR,um göz göre göre eriyor. Milletin vekilleri olarak meclise gönderdiğimiz tüm Bursa milletvekilleri taşın altına ellerini sokmak zorundalar.

    3
    2
  3. @Selim yorumuna yanıt olarak

   Düne kadar akpye sallayan yavşaklar bursaspora siyaset sokmayin makarnacı akp istemiyoruz belediye uzak dursun diyenler şimdi borcu silsin diye yavşaklık yapıyor. Onursuz insan olacağınıza onurluca küme düşelim diyin daha iyi. Ama nerdeee..

   10
   2
 3. Her zaman söyledim bu Recep in burada olma amacı kulübü cukkalamak.dava mava bahane.haysiyetli bir adam bu kadar dava ve temiz eller dedikten sonra bu futbolcuları satmaz.aksi amacını ortaya koyar.

  7
  3
 4. Sevgili Bursasporlular etkin makanlara yetkin bilgili ahlaklı zeki çalışkan insanlar gelmedikçe herşey boş tur koskoca şehirde bazı kesimlerin (çıkarcı ahlaksız bilgisiz yöneticiler ve bunlar ile el ele yürüyen amigolar ve bunlara yol veren kongre üyeleri )aslında 3 istanbul takımı için Bursa büyük bir taraftar potansiyeli asıl tehlike işte bu bu şehirde pek çok farklı takımların formalarını giyip koca koca cafelerde maçlarını izleeniyor yazıklar olsun bizlereBursaspor u şu hallere düşürdükya koskoca şehirde adam kalmamış ayıptır daha neden sysuluyor daha ne olsun kapanır ise mutlu olucaklar o kadar çok ki ey eski başkanlar son 10 yılı kastedmiyor ondan öncekiler ve aileleri lütfen hepiniz birleşin lütfem Allah aşkın lütfen bu şehrin değerli insanlarının çocukları torunları çağlar sönmez kurtçu kızıl yazıcı gençoğlu ve dahi bir çok aileler lütfen sahip çıkın

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu