Bursaspor’a bloke ve para cezası!

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu cezaları açıklandı.

Bursaspor Kulübü’nün aldığı cezalar şöyle;

BURSASPOR Kulübünün, 10.03.2020 tarihinde oynanan EKOL HASTANESİ BALIKESİRSPOR-BURSASPOR TFF 1. Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada 4. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 20.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT’nin 53/3. maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan MİSAFİR TRİBÜN A ve B blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki misafir kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine,

Aynı müsabakada BURSASPOR Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle 12.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Maraton Altt yorumuna yanıt olarak

   Ya FB çok büyük düşüş yaşıyor.
   Ya da bahsedilen kişi yeni gelecek ünlü bir hoca nın yardımcısı olacak.
   Diğer ihtimaller sıfır hatta sıfırın oldukça altı.
   Bu kadar net diyorsan ve ortada bir anlaşma varsa herhalde sen de oradaydin.
   Yoksa nasıl bu kadar net haber yayacaksin ki.

   1. @Sercan yorumuna yanıt olarak

    Hatta bundan sonraki beş maç için de peşinen cezaları kesin ve açıklayın.
    Yetmezse önümüzdeki sezona bile geçebilirsiniz.

  2. @Maraton Altt yorumuna yanıt olarak

   yönetime paralar nereye gidiyor? diye soru soran tribün lideri!
   nereye gidecek? TFF ye.
   sonra da bu paralar yıllarca karşımıza büyütülmüşlere tesis yardımı! adı altında alex, tarişka, snaijder ve vs olarak karşımıza çıktı, çıkıyor.
   aslında bu cezayı bir kere olsun teksas ödese bakın bakalım kulübe bir daha ceza geliyor mu?
   şu taraftarlığı bir türlü öğrenemedik.
   bu bu kadar zor mu Allahaşkına…

  3. @Maraton Altt yorumuna yanıt olarak

   Onuda yapar bu karaktersiz haysiyetsiz tff evde tv nin başında kesin sövmüştürler deyip bize yazarlar cezayı türk futbolunun baş düşmanı tff mhk

   22
   1
 1. Ver ver ona 5 maç ceza – 3 puan her hafta 50-60 bin TL ceza ama başaramayacaksınız biz yine İNŞAALLAH ÇIKICAZZZ

  25
  2
 2. Galip geldiğimiz bir maçta bile ceza yiyoruz!
  Takım oynamasa, mağlup olsak, tahrik edilsek hadi neyse dicem..Rahat geçen maçta neyin küfürü neyin cezası? İçerde zarar dışarıda da zarar, balıkesir gibi bit yerde gerçekten küfür edildi mi merak ediyorum. Yoksa bu Pfdk, Bursa ile kafayı bozmuş olmalı

  21
 3. Bursaspor’a en büyük cezayı eski yönetimler bu hallere düşürüp vermiş zaten ve yeni yönetimde bazıları bir raporun altına eğer çıkmazsak gelecek sene vahim diye yazılıyorsa demek bu işten anlamıyorlar ve minareye kılıf giydirilmiş ve Bursa Futbol Kulübü olarak 3’cü kümeden başlamak İçin bir hayli yol alınmış demekki! Başkanın bu kulübü düşürüp batıran eski yönetim için uygulanan ihraç için ahhh vahh çekip bir daha Başkan adayı çıkarmı vs demesi zaten aklıları karıştırdı!!
  Bursaspor borç bilançosu Güllülü tarafından açıklanmış!
  Ticari borç 110 milyon bu borcun 77 milyon ₺ kısmı Ali Ay’ın kendisine kestirdiği çeklermiş o zaman bu ahh vahh neyin nesi? Stadyum ve Tesis tapu sahibi olmayan kulüp nasıl bu kadar borç edindi? Hangi Normal Banka böyle riske neden para verdi beliki her kuruş borç içinde işler var!.
  Yaklaşık 1 sene oldu Başkan vs değişeli sadece artan borç bilançosu veriliyor araştırılan soruşturma vs yok yani ne Bursaspor’un başına gelecek sırada bekliyorsa 100% hak ediyoruz , borç ancak bir malın vs varsa edinilir cebinde paran yoksa malın yoksa git bankadan para iste bakalım veren olurmu? onun İçin bu borçların hepsi sunni eğer bir şirket borç içindeyse hangi vergi borcu nasıl oluştu? yani işin içinde işler var Bursaspor’u gelip giden birşeyler yapmış!….ahhh vahh çekiceğinize bu işi mali soruşturma yapabilecek kuruma devredin acilen…Bursaspor’un 400-500 milyon lira borç ile batması ne demek biliyormusunuz Devlete zarar vermek demek o paranın yarısı banka ve devlet borcu yani milli zarar yetimin hakkı yok olup gitti demek birileri zengin olacak diye yazık çok yazık!

 4. Bu yonetim bu taraftara yakisiyor. Bir mac ceza almasak sucmu olacak nasil bir destek bu anlamak cok guc. Hersey ortada bu TFF Bursaspor’u yok etmek icin calisiyor, bakin hakem atamalarina, verilmeyen penaltilar bunlara sans deyemeyiz. Uyanin beyler…..

 5. Be vicdansız ttf bize ceza varda size kim ceza verecek ümraniye altay iştambul bolu maçı hakem hataları vebalini kim öder hakemlerle küme düştük hakemler yüzünden süper lg çıkamazsak ne olacak

 6. Büyük saçmalık.
  Hatta akıl işi değil.
  Bu ortamda dalga geçer gibi bir de ceza veriyorlar.
  Kardeşim ceza vermeyin demiyoruz.
  Hiç olmazsa bugünlere denk gelen toplantılarınızı ileri bir tarihe erteleyip öyle verin verecekseniz.
  Hayırlısı ile şu salgını bir atlatalım ondan sonra ne kadar ceza verecekseniz üçe beşe katlayın öyle açıklayın.
  Çok komik oluyorsunuz.

 7. bu sezonun son cezasıda bu olur seneye lig olursa tekrardan yeni cezalarda buluşmak üzere sağlıcakla kalın

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu