Bursaspor’a bloke ve para cezası!

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu kararları açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle;

 BURSASPOR Kulübünün, 27.02.2020 tarihinde oynanan BURSASPOR-ALTAY TFF 1. Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle FDT’nin 53/3. maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan GÜNEY KALE ARKASI TRİBÜNÜ 124 ve 125 blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine,

Aynı müsabakada BURSASPOR Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle 30.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bloke konulan koltuklardaki bir taraftarın dahi bu cezayı hak edecek kusuru ve suçu yoksa ALLAHDAN SİZİN YEDİKLERİNİZİN BOĞAZINIZDA TAŞ OLMASINI NİYAZ EDERİM.
  Bre kuldan utanmaz,Allahdan korkmazlar.Hani PASSOLİG uygulamasıyla sadece suçlulara ceza verilecekti.Hani hukukun temel kuralı olan SUÇUN ŞAHSİLİĞİ İLKESİ İLE HAREKET EDİLECEKTİ.

  Peki yanlış ve yanlı kararlarıyla,3 metreden ofsatıyla hakkımızı çalan,cezalar almamaıza neden olanlara hangi cezayı veriyorsunuz.

  Haysiyet ve şeref yoksunları bu yaptıklalrınız bu ülkeye düşman yapmaz.DEFOLUN ŞU ÜLKEDEN.SİZİN YERİNİZ KATİL VE TERÖRİST DEVLET İSRAİL.

  26
  1
 2. İST.MACİ HAYATİÖNEM ALDİ
  YÖNETİM NE YAPAR BİLMEM TABİİ YÖNETİM VARSA
  BU STADA İNSANLAR GETİRİLMELİ
  TARAFTARADA BÜYÜK GÖREV DUSUYOR
  SONRA PİŞMAN OLMAMAK İÇİN
  BU MAÇIN ÖNEMİNİ HERKES KAVRAMAK ZORUNDA
  ZİRA
  BU MACİ ALIRSAK İDDAA MİZ DEVAM EDECEK
  AKSİ DURUMDA İLK 6 TEHLİKEYE GİRECEK
  BUNU ASLA UNUTMAYALIM SON PİSMANLİK FAYDA
  ETMEZ
  ASLA AKLINIZDAN ÇIKARMAYIN
  BULUNMAZ HİNT KUMAŞI GİBİ SUNULANLAR YANCİLARİYLA YARIM KALAN TATİLLERİ NE DEVAM EDECEKLERDİR BURSASPOR UMURLARINDA BİLE OLMAYACAKTIR
  OLAN BURSASPORA OLACAKTIR
  BU YUZDEN ÇOK TEHLİKELİ BİR TAKIMLA OYNAYACAGİMİZİ DÜŞÜNEREK TARAFTAR MUTLAKA AMA MUTLAKA BU MAÇA GELMELİ
  VE MACI ALDİRMALİDİR
  SON PİSMANLİK FAYDA ETMEZ
  GEÇEN YIL ETMEDİĞİ GİBİ
  BİZDEN SÖYLEMESİ

  24
  3
 3. Bu takım korkak futbol oynamaya devam ederse, sahada mücadele etmez, yeteneksizlerden kadro kurulursa daha çok defa tribünler galyana gelir ve ceza alırız. Son 3 maçta sahada silik mücadele etmeyen, korkak top oynayan kadro ile herkes çılgına döndü. TFF ve hakemlerin tutumu ortada ne olursa olsun herkesi mağlup etmemiz için içlerinden geçecek tempo ile skoru koruma içgüdüsünden biran önce uzaklaşıp 3-4-5 atmanın yollarını arayan, rakibe sürekli basan, bunaltan bir oyun yapısına bürünmemiz şart. Aksi halde hakeme, TFF’ ye takdir hakkını kullandırma şansı tanırsak malesef hem maçlarda, hem masa başlarında doğranılmaya devam edeceğiz. İbrahim Üzülmez hocadan bu cefakar taraftarın istediği başka birşey yok ancak sahada da arzulanan mücadelenin, saldırganlığın ve üretkenliğin zerresi yok. Selçuk bitiğinden, Recep takozundan, Kubilay gibi daha posizyon almasını dahi beceremeyen vasıfsızlardan biran önce kurtulup, canla başla mücadele edebilecek, potansiyeli olan Ali, Ozan, Atanasov, İsmail gibi çocuklarımıza şans verilip, bizi rakiple yada hakemle muhattap etemeyecek futbol istiyoruz…

  19
  1
 4. SİZİN ZATEN BAŞKA İŞİNİZ YOK BURSASPOR LA UĞRAŞIN BURSASPOR DAN ALDIĞINIZ PARALAR KURSAĞINIZDA KALSIN İNŞALLAH

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu