Bursaspor’a bir sponsor daha

Bursaspor’un 2022-2023 sezonunda maçlarda giyeceği şort sponsoru belli oldu.

Bursaspor’un şort sponsoru 29 Temmuz’da hizmete giren Nefes Dağyenice oldu.

Sponsorluk anlaşmasının bedeli 400 bin TL + KDV olarak açıklandı.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Teşekkürler
  Nefes Dağyenice
  İlk fırsatta birkaç günlügüne
  Konaklamaya gelecegim
  Bursaspora desteginizden dolayı
  Diye de belirtecegim

  15
  1
 2. Çok Güzel bir yer . oraya bir saha yapılsa takım kampa bile gidebilir. Bu zor dönemde yanımızda oldular , RAbbim onlarada hayırlı işler nasip etsin.

  12
  1
 3. 300le 500le olcak işler değil bunlar..acilen devrim niteliğinde kararlar almalıyız..benzinlik mi satılıyor,arsa mi satılıyor ne yapılıyorsa yapılsın,amatör kümede bu arsalar bir işimize yaramaz bizim..bir an önce tahta açılıp adam gibi transferler yapılmalı ve bu sene hiç beklemeden önce 1.lige,sonra süper lige çıkmalıyız..işin şakası yok..bu iş böyle giderse önce 3.lige sonra amatöre düşeriz..herkes romantizmi bıraksın ve gerçeklere odaklansın..gençlere elbet güvenelim ama onları ateşin içine atamayiz kurtlar liginde..2.ligde çok sert maçlar oynanır.bizim gençlerimiz bu sertliği kaldıracak tecrübede ve fiziki yeterlilik de değil henüz..bütün sorumluluğu onlara yıkarsak onları da kaybederiz.

  6
  11
 4. Sevgili Bursasporlular transfer tahtası açılmaması Bursaspor un altyapısının da bir testi olucak geleceğimizi de görmüş olacağız zaten su anki kadro da 3 futbolcu süper lig vede 8 futbolcu da 1. Lig görmüş futbolcumuz mevcut bunun yanında bir çok alt yaş gruplarında milli olmuş futbolcular da mevcut bundam sonrası hocalarımıza ve futbolcu kardeşlerimize görev düşüyor çok çalışarak iyi bir plan program ile çok başarılı olunabilir bunun yanında Bursaspor dan alacağı olan başkanlar ve yöneticilere sözüm Bursaspor dan şu saatten sonra kimse alacağını alamaz devlet ve bankalar dışında diğerlerinin borçları hep kağıt üstünde kalır gider eğer ki alacakları var ise neden Bursaspor bu durumda mesela Bursaspor bu borçlar ile Allah korusun amatör olur ise hiç biri bir kuruş dahi alamaz gerçi bunu onlarda çok iyi biliyordur ayrıca kimse AA a EK na MM na ED a para verilecek diye Bursaspor a yardım yapmıyor vede bu yöneticiler bu kadar alacağı varda neden bizim futbolculara tahta için 150 milyon borcumuz var kimse kimseyi kandırmasın Burssspor un içi boşaltılmış herkesim adlında duracağı yeri bilecek şehrin ileri gelenleri kulübü yönetecek tirbüncüler amigolar tribünde olucak basın yerinde siyasetçi gerçek anlamda ki projelere destek olucak

  2
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu