Bursaspor’a bir müjde daha

Bursaspor Kulübü bu sabah yapılan ikinci Covid-19 PCR testlerinde pozitif bulguya rastlanmadığını açıkladı.

Yeşil-beyazlı kulübün açıklaması şöyle “Teknik Heyetimiz, Futbolcularımız ve A Takım personelimize bu sabah yapılan Covid-19 PCR testlerinde pozitif bulguya rastlanmamıştır.

Kamuoyunun Bilgisine Sunarız.”

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Çok şükür ALLAH a … Bizim BURSASPOR umuzda yok ama belirlenen tarih te maç lar yapacağı rakip takımın topçusun da var sa ne yapacağız. .. Ne olacak ( virüs çıktı şu şu topçularda maçlar oynanmıyacak ) derlerse ne olacak ??? HEM DİYORSUN UNUZ VİRÜS VAR ANANIZIN BABANIZIN BAYRAM DA ELİNİ ÖPMEYİN. . HEM DE İKİLİ FUTBOL MÜCADELESİ NDE YAN YANA GELMEYİN. … NE İDİ SOSYAL MESAFE ??? ARANIZDA EN AZ 1.5 METRE MESAFE OLACAK. .. HADİİ BANA EYVALLAH. ÖPTÜM SİZİ GIDINIZDAN. …HARİKA SINIZ HARİKA.

  23
  19
   1. @bursa16 yorumuna yanıt olarak

    Aynen hep boş muhabbet. Başlığı okuyunca bende Bursaspor’a federasyondan falan para geldi sandım. Neymiş, test yapılmış da, Bursaspor temiz çıkmış. Hadi be yaa.

  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Komedyen misin arkadaş sen dünya uğraşıyor bu illetle büyükler böyle karar vermiş ne ters turs cahil sözler sarfediyon ya birkerede muhalefet olmayın ya!!

   9
   27
   1. @sntiago yorumuna yanıt olarak

    Söyle o büyük lerinede güzel kararlar versinler. . Ters turs kararlar cahil ce söz leri senin çok beğendiğin büyüklerden öğrendik. .. Muhalefet ten korkuyormusunuz ??? Komedi yapmak yasak bilmiyormusun ??? Her şeyi ama her şey i sizler biliyorsunuz değilmi ???

    14
    9
     1. @BursaspoR TR yorumuna yanıt olarak

      Çok şükür araştırıyorum biliyorum. . Ya sen ??? Ne biliyorsun ??? Benim mesajlarımdan bıktıysan okuma … Yorumda yapma. . Boş boş da yorumlar yapma. . Araştır bilgilen öyle yorum yap. . BİLGİ SAHİBİ OLMADAN FİKİR SAHİBİ OLMA …

      7
      7
      1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

       Çok boş konuşuyorsun senin gibi bir kaç kişi var stadta kedi gibi burda Bursaspor’un sahibi size ancak burda trampet çalarsiniz çok bilmişler….

       2
       3
       1. @BursaspoR TR yorumuna yanıt olarak

        Bıktım artık şu mesajlarından. . Başka bir şey yazmama gerek varmı ??? Konuşalacak çok şey ler var da. ..İlk önce sen bilgi sahibi ol öyle gel karşıma. .Sonra ben sana cevap yazmadım sntiago yazdım. . Senin neren acıdı merak ettim …

        1
        3
 2. Sevindirici haber.
  Umarım maclar başlayana kadar ve maçların oynanacağı süre zarfinda salgın hastalık iyice yavaslar.
  Aksi halde takımlarda vaka görülme ihtimali çok yüksek ihtimal.
  Hatta engellenemez bir durum.
  Düşünsenize futbol yakın temas oyunu ve hâlâ salgın riski varken oynanıyor olacak.
  Tek olumlu gelişme günlük vaka sayilarinda anlamlı bir azalma ve iyileşme oranlarında ilerleme kaydedilmesi.
  Ülkemizde salgın vakasının görülmediği hiç kimsenin salgın hastalık sebebi ile vefat etmediği günleri en kısa zamanda yeniden görmek dileği ile.
  Saygilarimla.
  ŞAMPİYON BURSASPOR. ………

 3. Benim anlamadığım birşey var, bu covid ile ilgili acil bir test yapıldı ya; durup dururken ikincisini yapma amacı neydi? Kimse kendini kandırmasın erzurum dün yeni vaka diye bir tarafını yırtınırken bugün hepsinin negatif çıkması ve nihat özdemir lig başlayacak dediğinden beri özellikle geniş çaplı taraftar kitlesine sahip takımların bunu yapmasının kiminin işine geldiğinden, kiminin ise topçularının oynamak istememesinden dolayı bariz ligi tescil ettirme çabasıdır. “E, ama işin içinde can var/topçular korkuyor/malmısın hastalık öldürüyor” gibi abuk subuk yorumlar yerine sadece eksi atmanızı öneririm. Ha bende testin topçuların korkmasından dolayı olduğunun farkındayım, ben artarda yapmanın bir manasını görmüyorum. Aralıklı yap ki eğer sonuçları pozitif varsa görelim, 4 pcr testini doldurup futbolcuların kafasında soru işareti bırakılırsa sonu belli olur bu işin.

  Ne olur ne olmaz ben size şunu söyleyeyim, nihat özdemir bu lig başlama açıklaması yapmadan önceki vakalara bende inanıyorum, ben sadece bu yeni günde 5161717718 topçuda çık bununla ses getirip yarın sessiz sedasız negatif çıktığını söyleyince hangisinin akılda kaldığını biliyoruz.

  Ve son olarak, bana göre şampıyonlukla uğraşma şansı olmayıp olmak zorunda olan takımlar taraftarları tarafından eleştri korkusuyla (ki bakmayın bu dönemde futbolu mu düşünürler, diye. Bizansın taraftar sayısı kaç ülkeden fazla:)) erzurumun ise ligi tescil ettirme çabası ise malum ikincilik durumu ile, sonuçta kimse demesin bana işin içinde can var diye, bazı ülkelerin ekonomiyi korumaya yada virüsü erken yenen bir ülkeye karşı laf atma çabası nedeniyle kendine zarar verdiğini biliyoruz. Ve şunu bilin ki küme hattına yakın bir takımın ligi tescil ettirme çabası zaten oyuncuların para için gelip hiç oynamaması ve şu dönemde oynamak istememesi, erzurumun da ligi tescil ettirip süperlige çıkmasıdır amaç. Kimse birşey demesin, geçen dönem lige çıkmanın ekonomik önemini biliyorduk, şimdi o kapanmayan borçtan dolayı kaç kat daha önemli olacağını biliyoruz…

  Ya da paranoya görüyorum, teorisyenlerden daha iyi bir hayalgücüm var ve 180°lik bir dönüş yapıp özür dilemem lazım

  2
  1
 4. Bilim kurulu üyelerinin aylardır tv.tv.açıklamaları ile konuyu değerlendirelim.1-VİRUS bulaşıcımı,evet,nasıl bulaşıyor:Yakın temas,kişilerin konuşmalrı,konuşanların yanında olup havaya zerkedilen virus alakası olmayan amma yanından geçene dahi bulaşıyor diye açıklamlar.
  2-Yakın tems olmaması nedeni ile avm,cami,okul,spor salonu,berber,kuaförler kapatıldımı.Evet.TOPLU Ulaşımın şehirlerarası ,raylı,gemi,havayolları faaliyetlerini durdurdumu evet.
  3-Hastahanelerde sağlık personeli,(yaklaşık9000 civarı)ne bu virus çalışırken bulaştımı evet.
  4-FUTBOL sadece temaşa sporumuHAYIR.Son yıllarda bahis şirketlerinin,bazı şahır ve grupların maddi veya başka amaçları için alet ettikleri bir oyuna dönüştümü evet..
  5-Futbol basit spordan bu dümenlerin döndürülmesi ile uçukl rakamlı transferlerin yapıldığı ve işin suyunun çıktığı bir hale geldimi evet.
  6-VİRUS ortaya çıkmadan öncede maçların oynandığı anda yapılan masum veya kasdi hatalardan,bazı taraftarlar suç işledi diye
  tribünler kapatılır,hatta sahlar seyirciye kapatılır,takımların yüklü cezalar ile bezdirildiği ortam son bulacak diye PASSOLİG uygulaması hayata geçtimi evet.Peki değişen ne oldu.HİÇBİRŞEY.Yine aynı cezalar kesilmeye devam edildi.
  7-Bu tablo nedeni ile maçlara çıkmayalım diyen oldumu evet.Bizlerde dahil bu yanlışlara karşı bu düşüncelere sahip idik.
  8-İNSAN HAYATI HERŞEYDEN ÖNDE diyeceğiz amma menfaatimize göre harket ediyorsak sorun buradadır.
  9-BAHİS ve YAYINCI KURULUŞUN keyfine göre maçların yayın saatleri ile oyandımı EVEET.Öyle ise bu maçlar oynansın ya da oynanmasın.
  BİZ HALA ÜÇ MAYMUNU OYNAMAKTAN KURTULAMAMIŞISIZ DEMEKKİ.
  KISACA DERS ALMAMAYA DEVAM.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu