Bursaspor’a bir iyi bir de kötü haber!

Yeşil beyazlı takımda kaptan Furkan Emre’nin Serik maçına yetişeceği öğrenilirken, Yusuf Sertkaya cezası nedeniyle forma giyemeyecek.

Adıyaman FK ile oynanan maçın 8. dakikasında bileğinden sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kalan kaptan Furkan Emre Ünver’in tedavisine hemen başlandığı ve pazar günü oynanacak Serik Belediyespor maçına yetiştirilmesinin beklendiği öğrenildi. Ayrıca yeşil beyazlı takımda uzun süredir menisküsünde yırtık bulunan Eren Güler’in dinlendirme amaçlı Adıyaman kadrosunda yer almadığı belirtildi.

Öte yandan, Bursaspor’da Adıyaman maçında sarı kart gören Yusuf Sertkaya, cezalı duruma düştü. 18 yaşındaki orta saha oyuncusu pazar günü Yüzüncü Yıl Atatürk Stadyumu’nda oynanacak Serik Belediyespor karşılaşmasında forma giyemeyecek. Genç futbolcu, bu sezon Bursaspor formasıyla 26 maçta şans buldu

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Rıza yorumuna yanıt olarak

    güzellik izafi bir kavram.
    cem yılmaza benzediği doğru!
    çatala değil, kendi kalesine!
    esprinin ne yeri, ne zamanı ne de mekanı…

    2
    2
    1. @hıdır ben yorumuna yanıt olarak

     Koçum sen öyle izafi mizafi deyip hava yapem demişsin ama yemezler. Sen izafi kelimesinin anlamını bilmiyon daha. İzafi kelimesi, izafiyetten gelir. Albert Einstein’ın kuramıdır. Özel Görelilik Kuramı olarak da adlandırılır., Albert Einstein tarafından 1905’te Annalen der Physik dergisinde, “Hareketli cisimlerin elektrodinamiği üzerine” adlı 2. makalesinde açıklanan ve ardından 5. makalesi “Bir cismin atıllığı enerji içeriği ile bağlantılı olabilir mi?” başlıklı makaleyle pekiştirilen fizik kuramıdır. Kurama göre, bütün var­lıklar ve varlığın fizikî olayları izafidir. Zaman, mekan, hareket, birbirlerinden bağımsız değildirler. Aksine bunların hepsi birbirine bağlı izafî olaylardır. Cisim zamanla, zaman cisimle, mekan hare­ketle, hareket mekanla ve dolayısıyla hepsi birbiriyle bağımlıdır. Bunlardan hiçbiri müstakil değildir. Tamam mı Hıdır? Ben de Albert

     1
     1
 1. İyi haber de, kötü haber de cacık. Her iki haber de Bursaspor’a fayda veya zarar getirmez. Tavşan poku gibi, ne kokan, ne de bulaşan iki haber.

  12
  4
 2. Sayın hocam.
  Siz bu hafta ve sonraki haftalarda destek konusunu hiç merak etmeyin.
  Hayırlısı ile iki maçı kayıpsız geçelim.
  Kalan iç saha maçlarını en az otuz bin kişi ile yaparız.
  Ard arda alınacak maçlardan ziyade Serik ve Altınordu takımlarının kaybedeceği puanlar daha önemli.
  Onların eyvah Bursaspor geliyor hissine kapılmalarını sağlamalıyız.
  Bunun yolu ise kalan tüm maçları ezici üstünlük ile kazanmayı bilmektir.
  Serik maçını da net skor ile tamalayacağız ki esas başlangıç olsun.
  Başarılar dilerim.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu