Bursaspor’a bir dernek daha

Güllük Mahallesi’nde gerçekleşen dernek açılışına, Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, Altyapı ve Futbol Okullarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Turan, Altyapı Koordinatörü ve U21 takımı antrenörü Mesut Ünal, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Abdülkadir Karlık ve Bursasporlu taraftarlar katıldı.

 

Açılışta konuşan Başkan Recep Bölükbaşı, taraftar derneklerinin Bursaspor için önemli olduğundan bahsetti. Bölükbaşı, “Burada olmaktan onur duydum. Nazik davetinizden dolayı çok teşekkür ederim. Bursaspor camiası çok büyük bir camia, bu şekilde mahalle nezdinde taraftar dernekleri açarak böyle bir ortamı camiamıza kazandırdığı için Güllük Bursasporlular Derneği Başkanı Ersel Kutu’ya ve yönetim kuruluna teşekkür ederim. Bursasporumuz gelecekte sizlerin sayesinde çok daha büyük başarılara imza atacak” dedi.

Güllük Bursasporlular Derneği Başkanı Ersel Kutu ise, “Güllük Mahallesine böyle bir dernek kazandırmaktaki amacımız burada yaşayan Bursasporlu arkadaşlarımıza yardımcı olmak. Başkanımız Recep Bölükbaşı ve Yönetim Kurulu’na tüm arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Olay

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu