Bursaspor’a benzinlik müjdesi!

Bursaspor Genel Sekreteri Erkan Öncel, benzinlik arazisinin satışını durdurulduğunu ve Bursaspor’un menfaatine bir durum olunca satışın gerçekleşeceğini söyledi.

Erkan Öncel şunları söyledi: “Bursaspor hiçbir gelir elde edemeyecek diye bir algı oluştu. Sinan Bür başkanımızla birlikte çok emekler sarf ettik. Konuyla ilgili eski bakanımız Faruk Çelik, milletvekilimiz Mustafa Varank bizlere çok katkı koydular.

Ziraat Bankası’yla yaptığımız görüşmeler sonrasında Bursaspor’un mutlaka bir menfaat elde etmesini, onun dışında satışla ilgili satış gerçekleştirmeyeceklerini söyledi. Bu satış gerçekleşirse Bursaspor menfaat sağlayacak.

Bir yatırımcı arıyoruz. Çok ciddi teklifler geliyor. Satışla ilgili gündemi Ziraat Bankası tarafı, bizim yapmış olduğumuz çalışamlar sonucunda rafa kaldırdı. Bundan sonraki süreci hep beraber takip edeceğiz. Benzinlik arazinin 26 Mart’ta satışı vardı, bu satış durdu”

Kaynak
Olay Medya

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yeni yönetimin çalışmalari ve yaptığı organizasyonları son yıllarda ki hiç bir başkandan görmedik profesyonel yapıya uygun yönetim anlayışları var en önemlisi de ekip olarak güven verip etrafına da bunu hissetirmesi.Motivasyonları düşmeden olumlu çalışmalarının devamını diliyorum

  48
  17
  1. @BsFaruk16 yorumuna yanıt olarak

   Burda sana hak veriyorum.
   Aması var, da hiçbir başarı olmadan sanki bursamız şampiyonluğa koşar gibi, ne bu fotoğraf çektirmeler.
   Önce işinize konsantre olun, bataklıktan çıkarın Bursaporumuzu.
   Sonra isteseniz Amerika’ya yada Londra’ya gidin resim çektirin görüşmeler yapın.

   6
   2
  2. @BsFaruk16 yorumuna yanıt olarak

   Hissettirmek Hiç kimseye yaramaz.

   Forma dağıtmak la resim çektirerek de hiçbir yere varılmaz.

   Bursaspor taraftarı sonuç ve sonuçlar bekliyor.
   Son 5 maçta iki galibiyet olsaydı şuan altınordu yerinde Bursaspor olurdu. Biraz gerçekçi olalım.

   Bu hafta sonu mağlup olursak. Sözün bittiği yerde olmuş oluruz.

   12
   13
   1. @Nokaut yorumuna yanıt olarak

    Ulan ne yönetim beğeniyorsunuz ne teknik direktör ne futbolcu. Sizi kim beğeniyor acaba. Bir türlü yapıcı taraftar olmayı beceremeyen yapılan her işi siyasete döküp eleştiren her boku ben bilirimler … boş boş insanlarsınız işinizi gücünüz sadece eleştirmek ne takıma ne ülkenize beş kuruş faydanız yok.

    29
    8
  1. @Ismi güzel yorumuna yanıt olarak

   YÖNETİMDEN REKLAMLARI (FARUK/VARAK) İZLEDİNİZ. 31 MARTTAN SONRA TATKIMI, TAKOZMU GÖRÜRÜZ,ARADA BUL BAKALIM BUGÜNE KADAR GÖZÜKMEYENLERİ !!!!

   13
   8
 2. Zamanında şu benzinlik arazilerinden
  10 adet almış olsaydık şimdi elimizde aylık 25-30 milyon tl minimum kira getirisi olan kalıcı gelirimiz olacaktı

  22
  1
 3. Teknik ekibe Sedat Hoca ve Ahmet Hoca katılmış dediler bugün toplantı da, isterse Guardiola gelsin

  Welcome to 3. LİG

  13
  4
 4. Sevgili Bursasporlular Ben bir sevdalıyım taraftarım şu saatten sonra kim ne yaptının tartışmasını yapmam formamı giyer atkımı takar şehirde gezerim kulüp ü yönetenler yöneteni seçenler seçileni destekleyenler ne yapar ise yapsın koskoca kulüp bu hale geldi buradan da çıkış olur ben arma sevdalısı olarak formamı giyerim elimden bu gelir kendine Bursasporluyum diyen herkes bunu yapmalı yoksa o aldı bu çaldı diye diye kulüp yok oluyor bırakın ağlamayı sızlanmayı formanı giydin mi atkını taktın mı gerisi boş sokak muhabeti yapmaya gerek yok yüreği olan formasını giyer armasını üstünde taşır geçiniz efendim boş işleri geçiniz çok bilmiçliği yürek li olan sevdasını haykırır

  12
  8
  1. @Eski Teksas yorumuna yanıt olarak

   Aynen öyle renkdaş. Ama senin bu dediğini bile eleştirenler var çünkü hayatları hep eleştirmek üzere ortalığı karıştırmak üzere kurulmuş. Memlekete çevresine hatta kendine faydası olmayan insanlar burda boş boş önüne geleni eleştiriyor. Bırakın da taraftar olmayı iyi günde kötü günde desteklemeyi bilin. Yönetim kötü diye diye onlarca yönetim değişti teknik direktör değişti ama sizin zihniyetiniz değişmedi. Belki taraftarın zihniyeti değişse takımda da biseyler değişecek. Takım eleştirerek değil yapıcı olarak kurtulur. Birlik olmayan yerde kimse durmaz. Sağ sol ne fark eder hepimiz bu şehrin takımın evlatlarıyız bursasporun sevdalisiyiz

   8
   6
 5. Bak gördünüz mü, Recep Günay başkanım olmasa bu benzinlik de gittiydi. (Bundan sonra aynı Tayyip agam gibi, yapmadığı şeyleri de yaptı göstereceğiz Recep Başkanım’ın).

  9
  23
  1. @Çorba yorumuna yanıt olarak

   Onun döneminde ziraat bankası aldı satılığa çıkarıldı ve martın son haftası satılıyordu. Sinan bür ekibi şimdi onu iptal etti, recep günay yalakalığı yapma yalan atma

   12
   6
   1. @Nereye yorumuna yanıt olarak

    Olum hiç kafan çalışmıyo. İroni yapıyom ve çapulcu Recep’e geçiriyom ama, beyinsel kapasiten yetmediği için anlamıyon ve bana kaykılmaya çalışyon. Dümbelek.

    1
    1
 6. Bugün yine bomboş bir basın toplantisi dinledik…

  Yönetimdeki 15 kisinin toplam kulübe verdiği para 1.6 milyon TL, paraları yok gelmişler koskoca BURSASPOR’umun yönetimine.

  Sürekli ayni laf, biz futboldan geldik bizim futbol aklımız var… sizin futbol aklınızı 40 gündür tüm şehir gördü hatta tüm Türkiye!

  9
  7
  1. @Vertblan yorumuna yanıt olarak

   Recep’in çorbacısı. Recep’i mi arıyon? Git Mudanya kahvelerinebak. Birinde çıkar. Pis 7’li oynuyodur gene lavuk.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu