Bursaspor’a Başkan dayanmıyor

Bursaspor, Süper Lig'den düştükten sonra ligde mücadele ettiği 3 yılda toplamda 4 başkan değiştirdi.

Bursaspor Kulübü‘nün Süper Lig‘e veda etmesinin ardından kulübün başında bulunan Ali Ay göreve devam etmemiş ve yerine Mesut Mestan gelmişti. Takıma bir dünya oyuncu transferi yapan Mestan başarısız sezonun ardından bir sene görev yapabilmişti.

Mestan‘dan koltuğu alan Erkan Kamat ise maddi sıkıntılar yaşaması, transfer tahtasının kapalı olmasına rağmen Vakıfköy‘den yetişen altyapı oyuncuları ve Mustafa Er hamlesi ile sezonu tamamlamıştı.

Kamat‘ın ardından ise olağan genel kurulda Hayrettin GülgülerEmin Adanur ikilisi göreve gelmişti. GülgülerAdanur yönetimi yarım sezon görev alıp sonrasında olağanüstü kongreye gidince son olarak başkanlık görevini Ömer Faruk Banaz‘a devraldı.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Gelen soyuyor giden soyuyor!
  Sanki yarışıyorlar kim daha çok soyabiliyor….
  Allah belalarını Gani Gani versin inşallah!

  29
  1
 2. Bursaspor herkesin istediği gibi at koşturabilecek bir kulüp haline gelmiş kulüp sahipsiz isteyen gelip kulübü istediği gibi soyuyor ve kimseninde sesi çıkmıyor bu gidişlede daha çok başkan değişeceği kesin.bursasporun tek kurtuluşu belediye çatısı altında faliyetlerini sürdürmektir kulübümüz devlet kontrolü altında olmadığı sürece soyulmaya devam edecektir ve bir gün bursasporumuzu maalesef merinosta amatör küme maçlarında seyretmeye gideceğiz..

  17
  25
  1. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

   bence seyredelim.
   kulüp ve taraftar bazı gerçeklerle artık yüzleşmeli.
   kulüp kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenmeli.
   devlet ve belediyeler kulüplere hiç bir şekilde destek vermemeli.
   BEDELİ NE OLURSA OLSUN…
   bu yazdıklarım ülkenin tüm takımları için geçerli.
   ne bu ya!?.
   yok ptt ligi. yok ziraat kupası. stat yap ver. tesis yap ver. yetmedi elektriğini, suyunu öde. temizliğini, bakımını yap.
   sonuç? hepsi gırtlağa kadar borç içinde…

   28
   1
   1. @2. mustafa yorumuna yanıt olarak

    Bugün devlete vergi borcu olan kulüpler transfer yapamaz diye bi kanun çıkarılsa, bizim kulüplerin yüzde doksan dokuzu transfer yapamaz Devletin sadece bunu yapması bile, Türk futbolu için büyük bir hizmet olacaktır.

    21
    2
    1. @Vertblan yorumuna yanıt olarak

     Artık imf ye değil. İngiltere deki para lobilerine tefecilere yüksek faiz ile borçlanıyoruz. Millet i imf ile aldatmayın. Ve kandırmayın. Artık insanlar uyandı. Eve gelen elektrik ve doğalgaz faturalarından bahset. Yüksek enflasyon dan bahset. Artık millet çamur la değil borçlar la boğuşuyor. Her şey in çıkışı vardır ama inişide vardır. Artık inişe geçtiler. Her şey in bir sonu vardır. Az kaldı. Bay baaay . Diyecek ler.

     19
     15
     1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

      Altı benzemez bi araya geldiniz hala bi aday çıkan yok
      Havanda su döğmeye devam
      Size tavsiyem
      Altıparmak Cadesinden
      rast gele birini aday gösterin en azından bi şansı olur Geçmiş olsun

      1
      3
   1. @KaraMustafa yorumuna yanıt olarak

    sırf bu tür yorumlardan dolayı şu siteye girmekten nefret ediyorum ama bu Bursaspor sevgisi artık bizde hastalık haline gelmiş duramıyorum.
    ya kardeşim ne olursun git siyasetini başka platformlarda yap.
    burası taraftar sitesi. bu kulübün her görüşten taraftarı var. Bursasporu siyaset üstü görün lütfen.

    20
    7
 3. Bursaspor bitmistir neyi konusuyoruz varmi ortada bir algi bu borclari odeyebilecek bir sistem yaratiliyorda bizim mi haberimiz yok.

  11
  1
 4. Asla artık işleri bozuk bursasporu kurtuluş gören sözde iş adamları artık bu kulüpten içeri giremez girmemeli aç başkana ve reklamını yapmaya gelenler bu kapı ebediyen kapılar kapalı

  9
  2
 5. 1.Kurtuluş reçetesi;
  Özlücenin tapusu kulübe devredilmeli, imara açılıp gayrimenkul yada avm yapilmali buradan yapilacak satişlar tamamen Bursasporun borcuna aktarilip
  borç kapatilmali

  2. Kurtuluş reçetesi;
  Yeni yönetim çalışmalara başlayip
  Kulübü şirketleştirmeli 1 milyar sermayeli
  1.000 adet payli degeri olmali
  Bursadaki işadamlari kurum ve kuruluşlar
  Her biri 1 pay alarak kulübe ortak olmali
  İçlerinden seçilecek yönetim yada
  Getirecekleri profesyonel ekiple
  Kulüp yönetilip kar ve zarara ortak olunmali

 6. Bursa şampiyon olduktan sonra arkasına almış olduğu rüzgarı değerlendiremedi yanlış transferler hesapsız harcamalar yönetimlerde ki istikrarsizliklar gelirlerin doğru kullanilammasi bursa sporu bu hale getirdi bir milyardan fazla olduğu söylenen borcu hangi başkan gelirse gelsin dusuremez yeni secilen baskaninda ömrünün uzun olacağını zannetmiyorum bursa sporun da akıbeti Eskişehir spor gibi olacak glbi bence tek çözüm yolu Bursaspor’un dağılmasından geçiyor Alllah başkana kolaylık versin ateşten gömlek giydi

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu