Bursaspor’a başkan adayı çıkacak mı?

Bursaspor Kulübü aday çıkmaması sebebiyle ertelenen kongrenin 2. Toplantısının 06 Kasım 2022 Pazar günü yapılacak. Divan Kurulu'na 30 Ekim Pazar günü saat 17.00’ye kadar tüzük gereği listelerin teslim edilmesi gerekiyor.

Yeşil-beyazlı kulüp yayınladığı kamuoyu açıklamasında “Kulübümüzün başvuru süresi içerisinde aday çıkmaması sebebiyle ertelenen Olağanüstü Seçimli Genel Kurulun 2. Toplantısının 06 Kasım 2022 Pazar günü saat 13.00’da Bursa Büyükşehir Belediye Stadı’nda yapılmasına karar verilmiştir.” ifadelerini kullanmıştı.

Aday çıkacak mı?

Bursaspor’un 6 Kasım Pazar günü yapılacak olağanüstü genel kurulu tek oturumda yapılacak ve çoğunluk aranmayacak. Başkan adaylarının listelerini tüzük gereği 30 Ekim Pazar günü saat 17.00’ye kadar Divan Kurulu’na teslim etmesi gerekecek.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Aday olsanıza yönetim istifa diye bağıran arkadaşlar. Bir liste cikarsaniza ancak eleştirin elini taşın altına koyanları. Hadi selim paşasın ya aday olda görelim paşalığını. Bu kulübün bu hale gelmesinde hırsız yöneticiler kadar bu çorbacı sürüsünün de suçu büyük. Güçlü bir başkan gelse de bunları stada sokmaya keşke.

  49
  5
 2. mevcut ”medya-taraftar” profili ortadayken, bu ikilinin arasına girme cesaretini gösterecek gönüllü babayiğit zor bulunur.
  zaten bu yönetim zorunluluktan o koltukta.
  çünkü belediye olarak ”yumurta küfesi!” onların sırtındaydı.
  istifalarının istenmesi, hakarete uğramaları, bence onları bu yük ve sorumluluktan kurtardı.
  top artık, yani ”küfe!” onları istemeyenlerin sırtında.
  başkanı bulmak da artık onların görevi…

  21
  2
 3. Kimse aday olmaz zaten istedikleride bu sonra cıkıp kimse aday olmuyo biz mecburen devam ediyoruz diyecekler sonrada istedikleri gibi at kosturmaya devam etcekler kendilerinden olmayan herkezi tavsiye ediyolar

  16
  36
  1. @ALN16 yorumuna yanıt olarak

   Doğru dürüst Türkçe okuması yazması olmayan biri bu kulüp için gecesini gündüzüne katmış, milyonlarca bağış yapmış insanlar için yorum yorum yapabiliyor. Beğenmediniz istifa dediniz işte istifa ettiler, hadi buyurun şimdi gönlünden geçenleri ikna et de aday olsunlar bakalım.

   20
   6
  2. @ALN16 yorumuna yanıt olarak

   bi bitmediniz be kardeşim. çıksın kardeş aday, teksas şerh koyuyor. o olmasın bu gitsin. bu kulubü bu hale getirenler teksas ve yönetim yanlışlarıdır , ikisi birbirinden ayrılamaz. taraftarın sahaya attığı cisim , küfür vesaireden son 10 yılda cezalar toplamı ve saha kapatmalar 50milyonu bulmuştur. direk maddi zarara da uğrattı yani taraftar. şimdi de basketbola doğru kayıyor bu grup.
   seven varsa çıksın kardeş başkan adayı….

   20
   1. @fatih yorumuna yanıt olarak

    Teksasında aq siyasilerinde onlara destek verenlerinde dertleri bursasporu küçültüp kendi himayesi kontrolu altına alıp istedikleri gibi para indirmek cebe bursaspor a para destegi vermişler ne kadarını kendi ceplerine indirdiler allah bilir bursasporun bu hallere düşmesinin 2 sebebi var texsas ve siyasiler

    7
    6
 4. Kimse aday olmasın, yönetim devam etsin dendi. Yönetime methiyeler dizildi. Aday çıkmadı da. Şimdi ne oluyor da tekrar seçim kararı alınıyor? Boşuna mı futbolcular da organize edildi ve bildiri yayın katıldı?

  13
  11
 5. Bursa da yüzlerce iş adamı var. Peki niçin aday çıkmaz? Sebep belli arkadaşlar. Sadece ekonomik sıkıntılar değil, asıl sıkıntı çok bilmiş malum taraftar gururumuz henüz aday çıkmadan kararını bildiriyor. KULÜBÜ SOYMAYA geliyor diyorlar. Diğer sıkıntı 2. Maçtan sonra istifaa diye bağırmaya başlıyorlar! Yani aday adayının zamanı çok olacak, parası çok olacak ve ayarı kaçmış olan eleştirilere daha ilk maçtan itibaren tahammülü olacak! Düşünelim, böyle bir babayiğit çıkar mı? Ayrıca siyasi lerin etki ve baskısına değinmedim bile..

  13
 6. Böyle batık bir kulübe başkan olmak için ortaya çıkan adayın tam teşekküllü bir hastaneden sağlamdır raporu getirmesi şart. (Özellikle ruh sağlığı iyi incelenmiş olmalı)

  Bunlar iyi günlerimiz. 2 sene sonra asfalta düşeceğiz, kesin. Böyle çok örnek var malum.

  Futbol takımının ödenmesi mümkün olmayan tam 159 borç dosyası olduğu halde hala umudu olanlara şaşmamak mümkün değil.

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu