Bursaspor’a alacaklarını bağışladı

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden bir paylaşımda bulundu.

Kulübün paylaşımı şöyle;

45. dönem yöneticilerimizden Sayın Lütfü Türkkan, tüm alacaklarından bağış makbuzu karşılığı feragat etmiştir.

Kendisine camiamız adına teşekkürlerimizi sunarız.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu haberi neden yayınlamadınız
  Bursaspor’un tecrübeli oyuncusu Kubilay Sönmez bugün bir röportajda yer alan Emin Adanur’un sözlerine sert tepki gösterdi.
  Değerli kamuoyna.
  10 yıldır profesyonel futbolcu olarak farklı kulüplerde tüm ruhumla mücadele ederek forma giymekteyim. Bugün okuduğum röportaj adı altında kendi rezilliklerini unutturmak ve hedef oluşturmak isteyen, gerçeklikten uzak bir kafada yaşayan şahsın benim adımı kullanarak “Bize bir menajer, Kubilay Sönmez, Burak Altıparmak’ın ve kaleci Erhan Erentürk’ün maç sattığını söyledi. Altınordu maçı, deplasmandaki Kocaelispor maçları. Biz o dönemde insanlara bunları söylediğimizde ‘Siz kafayı yemişsiniz’ diyorlardı. Ancak ligin son maçı olan Bandırmaspor karşılaşmanın ardından benzer yorumlar herkes tarafından yapıldı.”yalanlarını içeren beyanlarını gördüm.  
  Şimdi buradan alnım ak olarak siz değerli Bursaspor ve spor kamuoyuna şunları söylemek istiyorum. 
  Eğer bu açıklamayı yapan, manipülasyonu ve yalanı alışkanlık haline getiren şahsın elinde bu iftira niteliğindeki ahlaksız iddialarını ispat edecek herhangi bir belge ya da bilgi var ise ben profesyonel futbolculuk kariyerimi hiçbir tereddüt yaşamadan bugün sonlandıracağım. 
  Soruyorum, eğer malum şahıs bu durumu ispat edemez ise Bursaspor Kulübü’nden iddia ettiği sözde alacaklarından vazgeçmeye hazır mı? Ne yazık ki cevabının hayır olduğunu biliyoruz. 
  Bu ahlaksız iftira ile ilgili tüm hukuki haklarımı kullanmak adına harekete geçtiğimi belirtmek istiyorum. 
  Son olarak şunları ifade etmek istiyorum;
  İtibarsız insanların, kendi hata ve yanlışlarını örtmek ve camiamızın hedefe odaklanmasını engellemek için ahlaksızca hareket etmesi asla amacına ulaşamayacaktır. Kulübümüzü ait olduğu yere en kısa sürede ulaştırmak için gerekli olan tüm mücadelenin verileceğini, bu büyük arma için savaşacağımızı camiamızın bilmesini istiyorum. 

  14
  1
 2. Vay arkadaş ya kimlere kimlere borçlu bursasporum ismini cismini duymadığımız bursaspor adına bir çivi çakmamış insanlara gidiyor kulübün paraları bu yolsuzlukla çok bile iyi gelmişiz bu günlere borcumuz süper lig seviyesinde

  7
  1
 3. 45. dönem yöneticilerimizden Sayın Lütfü Türkkan,1000 TL ,100.000 TL 1.000.0000 TL alacagindan bağış makbuzu karşılığı feragat etmiştir.
  Şu aciklamayi yapmak bu kadar zor mu.Bu neyin gizemi anlamıyorum ki!!

  6
  2
 4. Gelsin sıradaki godomanlar
  Megersem ne kadar çok godoman
  Varmış memleketimizde Bursaspora
  Borç veren verdikleri paralar
  Nereye gitti onu kimse bilmiyor🤣🤣

  4
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu