Bursaspor’a 500 bin TL bağışladı

Bursaspor Yönetim Lideri Emin Adanur'un babası iş insanı Mehmet Adanur, “Ayağa Kalk Bursa” kampanyasına 500.000 TL katkıda bulundu.

Bursaspor Kulübü‘nden yapılan açıklama şu şekilde:

“Ayağa Kalk Bursa” kampanyasına 500.000 TL katkıda bulunan Ekip Liderimiz Emin Adanur’un babası Mehmet Adanur’a teşekkür ederiz.”

19 Yorum Onay bekleyen 3 yorum var

 1. Allah razı olsun nerede o serdar acarhoroz mesut mestan kongreden once kim gelirse gelsin destek olucaz diyolardi hep tirt herkes artık sizlerin ne mal olduğunu anladı bursadan uzak durun bu bize yeter..

  141
  1. @coolcocuq yorumuna yanıt olarak

   Haydi Bursalı zenginler pamuk eller cebe.
   1 aylık Pazar paramdan kırptım ve 10 yaşında ki oğlumun uzun zamandır kandil günleri topladığı kumbarasından aldım göndericem.
   Bursaspor sen çok yaşa Canım feda olsun sana.

   10
   13
  2. @coolcocuq yorumuna yanıt olarak

   Bu insanlar yavuzselimde insaat islerine baslayip alınteri ve zeka birlestirip buralara kadar gelmistir emin baskan da buyuk bir taraftardır ailecek BURSASPORA gonül verenlerdendir Allah onlara kendi işlerinde de hem maddi hem manevi bol kazançlar nasip etsin

   62
   1. @Mutluluk iksiri yorumuna yanıt olarak

    500.000 TL de 5 TL de olsa yardım yardımdır.
    Çok teşekkürler.
    Yönetim liderimizin babası bu büyük kampanyaya önemli sayılacak bir meblağ ile katılarak aslında belki de çığ gibi büyüyecek bir katılımın da başlangıcını gerçekleştirmiştir.
    Bursa önemli bir kentimizdir.
    Bursa lı lar Bursaspor’a sahip çıkar.
    Özellikle kazançlarını Bursa şehrinde elde eden sanayicilerimiz gözbebeğimiz olan Bursaspor kulübünü ayakta tutacaklardır.
    Dile kolay 4 milyon 💚 ve Bursaspor birlikteliği.

  1. @Sedo63 yorumuna yanıt olarak

   Çok çok rahat 500 bin verebilir hepsi ki daha da üstü olmalı… Bu şehir zengin yaptı onları ama onlar büyük sever konu Bizans olsa atlar pislikler … Bu dönemde yardım yapmıyacaksalar yazıklar olsun hepsine

   31
   1
 2. ADANUR Ailesi helal olsun örnek oluyorlar BURSALI Olanlar nerde Alın size EMİN BAŞKAN güvenilir Adam BURSASPOR Hepimizin Kim BURSASPORUMUZA Bir kuruş Yardım ediyorsa ALLAH Onlara Mislisiyle versin

  51
 3. İnsan soramadan edemiyor …Cavit Çağlar hep Bursaspor’da eli üstündeydi…bırak maddi yardımı manevi olarak çıkıp başkana abi gibi yanındayız demesi bile yeterdi..ama bunlar alışmışlar Bursaspor üzerinden nemalanmaya…teksasa kızarsınız çorbacı falan diye ki ben asla bir grupcu degilim bursasporluyum…kimisi kucuktas çorba götürmüş kimisi kazan kazan

  35
  1
 4. BİR DE BÜYÜK VAATLERDE BULUNAN SERDAR ACARHOROZ BEY BAKALIM KAÇ PARA KOYACAK…EMİN ADANUR BEY DEMİŞTİ Kİ KONGREYİ KAZANAMAZSAM KAZANAN EKİBE 2 MİLYON BAĞIŞLAYACAĞIM…GÖRELİM BAKALIM ACARHOROZ BEY İN Mİ CİN Mİ?

  27
  1
 5. Maşallah sayın başkan
  Sana ve ailene çok teşekkürler
  Hepinize sonsuz saygılar

  Bursaspor artık aynı hataları yapmayacak inşallah
  Daha şeffaf bir yönetim anlayışımızı tamamıyla yansıtan sayın başkan helalin var.

  Resmen bir enkaz devraldınız.

 6. Ben de bütçemde naçizane 500TL katkıda bulunacağım Bursasporumuzun IBAN’a. Umarım ileride daha da olur.
  Aksın, coşsun, çoğalsın…

 7. İnsan soramadan edemiyor …Cavit Çağlar hep Bursaspor’da eli üstündeydi…bırak maddi yardımı manevi olarak çıkıp başkana abi gibi yanındayız demesi bile yeterdi..ama bunlar alışmışlar Bursaspor üzerinden nemalanmaya…teksasa kızarsınız çorbacı falan diye ki ben asla bir grupcu degilim bursasporluyum…kimisi kucuktas çorba götürmüş kimisi kazan kazan

  3
  1
 8. Oğlu babası ailecek bursaspor u sahiplenip maddi manevi katkı yapıyorlar Allah razı olsun başkan. Adamlığını kanıtladın bizleri mutlu ettin büyük Bursaspor sen çok yaşa. 5tl yada 100bin TL katkı yapan herkesten Allah razı olsun..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu