Bursaspor’a 40 milyon TL lazım!

CAS’tan olumlu haber bekleyen Bursaspor’da altyapı transferini açmak için de çalışmalar sürüyor…

Bursaspor’un Altyapı ve Futbol Okulundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Selim Yolgeçen, filiz lisans çıkarılmasına engel olan altyapı transfer tahtasının açılması için 2 milyon Euro (40 milyon 300 bin TL) gerekli olduğunu söyledi. Bir televizyon programına konuk olan Yolgeçen, bu sıkıntıyı halletmeleri halinde, A takım transfer tahtasını da açmak istediklerini vurguladı.

TEMELİ İYİ İNŞA ETMELİYİZ

Yeşil-beyazlı kulübün geleceğini sağlam bir şekilde inşa etmek istediklerini aktaran Yolgeçen, “Eksi 3 puandan sonraki ilk hedefimiz filiz ve amatör lisans. Bursaspor’un gelecek 5 yılında takımı kurtarmayı planlıyoruz. İlk önce temeli iyi bir şekilde inşa edersek, üstüne kat çıkmak çok daha iyi olacak. Bizim için elzem olan filiz ve amatör lisansı açmak. Listemiz ve transferlerimiz hazır. Sonrasında dosyalarımız ile anlaşıp gücümüz yetiyorsa transfer tahtasını da açmak istiyoruz” dedi.

YENİ DOSYALAR GELİYOR

Altyapı transferine engel olan borcun yaklaşık 2 milyon Euro olduğunu, tahtaya yeni isimlerin de eklendiğini aktaran Selim Yolgeçen, “Altyapının tahta borcu 2 milyon Euro’yu buluyor. 1 milyon 700 bin Euro’ydu, sonra üstüne dosya eklendi. Tahtada bulunmayan bazı isimler sonrasında girişimler yapıyor. Bursaspor bizim her şeyimiz. Arkada enkaz bırakarak yürümek istemiyoruz. Bizler hata yapabiliriz ama isteyerek bilerek içinde olmayız” ifadelerini kullandı.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. bir zamanlar 2 milyon euro ya 2 yıllık sözleşmeli futbolcu tranfer ediyorduk şimdi 2 milyon euro 40 milyon tl yapıyormuş desenize tl değeri ne kadar düşerse bursasporda o kadar düşecek dua edelimde euro 25 tl olmasın türk lirasınamı üzeleyim bursaspora mı üzeleyim

  2. Bu kulüp ancak böyle insanlara emanet edilebilirdialt yapıda bulunan muptezellere sormak lazım hadi nerde bu kaliteli oyuncular kova kaleciler gol atmaktan uzak hesapta golculer yahu bu takımda golcü adı altında berat altindis gibi kabiliyetsiz bir herif var yıllarca torpilli elemanların para kazandığı bir kulüp yazık birde bu yönetimi gönderecekler yazıklar olsun size düşünenleri değilde düştüğü yerden kaldırmaya çalışanlara küfür ettiler ayıp

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu