Bursaspor’a 3 transfer yasağı cezası gelecek!

Başkan Recep Günay, “Aralık sonuna kadar 3 tane kesin transfer yasağı cezası gelecek. Para verseniz de açamayacaksınız tahtayı” dedi.

Bursaspor Başkanı Recep Günay, kulübe yeni transfer yasağı geleceğini söyledi…

Günay, “Aralık sonuna kadar 3 tane kesin transfer yasağı cezası gelecek. Para verseniz de açamayacaksınız tahtayı. Siz bizden kurtulma yoluna gideceğinize Bursaspor’u kurtarma yoluna gidin. Ceketimizi alır çıkarız. Koltuk meraklısı değiliz. 2000’de de yaptık, gittik.

Bazı kalemlerle yanlış yerlere yönlendirdiler. Recep bey davayı kazanırsa davalar onlara rücu edecek. Faiziyle paraları geri alacağız” dedi…


WhatsApp’ta Bursasporluyuz kanalını logoya tıklayarak takip edebilir, tüm haberlere anında erişebilirsiniz.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sen bu açıklamayı yaptıktan sonra kim aday olur sana sormak lazım.
  Sonunda kulübün şartalini indirdin helal olsun sana.
  Madem bu ceza gelecekti neden daha önce istifa etmediniz? Bir ihtimal bu ceza kaldırıla bilirdi.
  Kongre en yakın Ocak ayı içerisinde olacak Aralık sonuna kadar bu ceza gelecek diyorsun, adama sorarlar amacın Bursasporu kurtarmak mı yoksa küme düşmesini kesinleştirmek miydi?
  BU AÇIKLAMADAN SONRA BURSASPORUN BİR ALT LİGE DÜŞMESİ KESİNLEŞMİŞTİR.
  TABİ BİR BABA YEĞİT YÖNETİME GELMEDEN ÖNCE BEN BU BORCU ÖDEYİP CEZA GELMESİNİ ENGELLERİM DEMEZ SE

  89
  10
  1. @Metin yorumuna yanıt olarak

   Biladerim bu keko bilassa bunları yapıyor, sonra gelmiş geçmiş yönetimlere suçu atmak niyeti.
   Halbuki akıllı insanlar bunun ne yapmak istediğini düşünen çıkarır!!

   23
   6
 2. Tahtayı para versek bile açamayınca siz de kına yakarsınız müsait bi tarafınıza. Adi herifler. Çokoprensler. Tarih seni Çokoprens Başkan olarak hatırlayacak.

  71
  12
 3. Madem öyleydi bugüne kadar neden çekip gitmedin Aralıktan önce yeni yönetim geleydi. Belki ödenirdi gereken para.Bu kulübe en çok zarar verenler kadar zarar verdi bu yönetim son 2 ayda..

  61
  9
  1. @Git Recep yorumuna yanıt olarak

   Ya Seni Allah bildiği gibi yapsın Sen Bursasporlu filan değilsin ya Bunda bir iş var ya sen o zaman bul bugüne kadar niye bekledin iki iki buçuk ay önce alsaydın kongre kararı niye bekledin arkadaş Bursaspor’un şampiyon olması seni de sana da mı dokundu �imdi İntikam Zamanı mı siz Allah’a hesap veremezsiniz

   30
   8
 4. O ELİNDE TUTUĞUN BELGEYİ KIVIR KIVIR GERİSİ KALSIN ÇOK ŞÜKÜR SENDEN KURTULDUK OKEYE DÖRDÜNCU BİLE OLAMAYACAK ADAM BURSA YA BAŞKAN OLDU SAKA GİBİ ŞİMDİ BOL BOL GİT ÇOKOPRENS AL KENDINE

  40
  12
 5. İyide sen demiyor muydun tahtayı açacağız diye, şimdi ne oldu. Gerçekten büyük bir yalanlar dönüyor kulüpte.

  38
  5
 6. Nasıl ya? Ben mi yanlış anladım? 10 güne kadar cezalar gelecek, dün kongre kararı alınıyor en erken ocakta kongre olacak! Şimdi şerefsiz çıkmış ” biz öyle bir batırdık ki hiç kimse kurtaramaz” diyor! Vaktinde bunu açıklasa ve para yok deyip kongreye gitse belki çare bulunurdu, bu nasıl bir adiliktir?!

  24
  6
 7. hatçe, bu ceza senin paraları ödememen ve inadın yüzünden geliyor, biliyorsun değil mi? klubun bir senesini çöpe attın sanıyordum ama senin egon yüzünden en az 3 yılı çöpe gitmiş. kınayı yakarsın artık eline

  20
  6
 8. Bu çocuklara kim 3 yiyin dedi size!!kelimesi harbi dokundu bana,bu çocukların suçu ne yinede ellerinden geleni yapıyorlar daha ne yapsınlar,diğer kulüplerde top oynayanlar zevk için para için oynuyorsa bizdeki şehrin çocukları forma için savaşıyor aradaki fark bu

  13
  7
 9. Söylediğin herşey yalan okuma yazman olmadığına eminim büyük ihtimalle seninle mahkemede görüşeceğiz

  6
  4
 10. Bursaspora para lazım sende yok zarar vermeden istifa et yeter öfkeli değiliz ama takım ve klup kötü durumda..

  4
  5
 11. Bak recep kardeş bırak oralar ne seni ne de bu takimi soyanlari ilgilendirmez eğer birsey yapamıyorsan gir gölge etme suçlama çünkü biz hepsinin ve senin hırsız olduğunuzu biliyoruz senin derdin bu değil.Biz bu takımın 29 hesapta dev adamın zamanında yani 29 hırsızın zamanında küme düştüğünü gördük gidin valla bir daha gelmeyin torpilli çocuğunuzu çocuğunuzu getirmeyin bu takımda eren gibi berat gibi Kubilay gibi Sercan gibi şuan antrenörlük koltuğunda oturan hocaligindan bahsediyorum murat gibi adamlar bedava para yiyor vicdanınız varsa gölge etmeyin.

  2
  2
 12. Sen bu kulübün başına gelmiş en kötü olaysın . Sayende takım 3. lik oradan da bal a kadar düşecek

  2
  2
 13. Ya bu zaten yarım akilli yanındakiler desen kahvede iki çay için adam bekleyen tayfa meşhur Texas selim nerde ya Recep başkan adamdır diye geziyordu kulubü en baştan batıran selim ve onun corbacilaridir gelicek başkan onları stadın yanından bile gecirmesin …herkeze istifa diye diye yolladı Bursaspor yok etti resmen Allah’tan bulun kaçtane sevdali Bursaspor lu varsa hepsinin bedduaları üstünüzde bunu bilin..

  2
  1
 14. batallaya haruna futbolculara girişen güruh şampiyon başkan yazıcıdan sonra gelenlere girişseydi böyle olmazdık

  1
  1
 15. Şampiyon Takımın Başkanından İtibaren Bu Zamana kadar Başkan Olan kişiler Bu Borcu Aralarında Bölüşsünler ve Ödesinler Takım O Zamandan Sonra Silsile Silsile Geriledi ve bu günlere geldiler Şimdi Olan oldu Bursaspor üzerinden Reklamını Yapan Beyler Reklam ücretlerinizi ADAM SANIZ PANTOLON GİYİYORSANIZ BORCUNUZU BÜYÜK BURSASPORA ÖDEYİN BİZDE SİZE BU DURUMA RAĞMEN ADAMLARMIŞ DEYELİM

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu