Bursaspor’a 13’lük yetenek..

Bursaspor Gençlik Geliştirme Programı Sorumlusu Faruk Korkmaz, takip ettikleri bir futbolcuyu Bursaspor'a kazandırdıklarını söyledi.

Arabayatağı Spor Kulübü U-13 Takımı'nın kaptanı olan ve 12 maçta 14 gol atmayı başaran 13 yaşındaki Ömer Şeşen, Bursaspor ile sözleşme imzaladı. Takımının şampiyonluğunda önemli rol oynayan Ömer Şeşen için Arabayatağı Spor Kulübü'nde imza töreni düzenlendi.

"ÖMER TAKİP ETTİĞİMİZ BİR OYUNCU"

1998 doğumlu Ömer Şeşen'i Bursaspor'a transfer ettiklerini belirten Bursaspor Gençlik Geliştirme Programı Sorumlusu Faruk Korkmaz, "Ömer, takip ettiğimiz bir oyuncuydu. Sağ olsun Başkan Mehmet Güleç de bize çok yardımcı oldu. Arabayatağı Spor Kulübü'ne teşekkür ediyorum. Ömer kardeşimize aramazı hoş geldin diyorum" dedi.

"ALTYAPININ BAŞARISINDA BURSA'NIN EMEĞİ VAR"

Geçen sene iki tane final oynadıklarını ifade eden Korkmaz, "3 tane A takımda idmana çıkan futbolcumuz var. Bundan sonra bu artarak devam edecektir. Bu bütün Bursa'nın başarısı. Biz Bursa'nın diğer takımlarından aldığımız oyuncuları eğiterek yukarıya yolluyoruz" diye konuştu.

"BURSASPOR'DA ZİRVEYE ÇIKACAĞIM"

Bursaspor'a transfer olmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen 13 yaşındaki Ömer Şeşen, "Beni takip eden hocalarıma, beni buraya kadar getiren herkese teşekkür ediyorum. Başarılarım devam edecektir. Bursaspor'da en zirveye ulaşacağıma inancım tam" şeklinde konuştu

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu