Bursaspor’a 1 milyon TL!

Bursaspor’da son iki iç saha maçı olan Ankaraspor ve Altınordu maçlarında 1 milyon liraya yakın bilet geliri elde ettiği öğrenildi.

Bursaspor’da son iki iç saha maçı olan Ankaraspor ve Altınordu maçlarında 1 milyon liraya yakın bilet geliri elde ettiği öğrenildi.

Altınordu karşılaşmasında biletlerde yüzde 50 indirime giden ve 4 bin dolayında taraftarın Sütaş Timsah Park’a geldiği yeşil-beyazlılarda yönetimin milyonlarca liralık gidere karşılık kalıcı gelir konusunda çalışmalar yapması gerekiyor.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. bu haftaki maça ailem ile gittim ancak kapıdaki güvenlikler önce eşimin cüzdanındaki madeni paraları aldılar sonrasında polis memurları çocuğumun su matarısını içeri alamayacaklarını söylediler ailesi ile maça gelmiş biri ne taşkınlığı yapabilir yada eşim bayanlar madeni para atarmı yada çocuk matarasını mı fırlatıcak.bilet pahalı zaten taraftar gelmiyor neyin gayreti bu güvenlik güçlerinde.eski türbün yok ambiyans yok ruh yok

  39
  7
  1. @ovaakçalı zek yorumuna yanıt olarak

   Aynı gün Ajax Feyenoord maçı vardı
   Maç 0 /2’ken Sahaya biri Şişemi Bardakmı attı
   Maç 6 Dakika durdu Güvenlik geldi Seyirçiyi aldı
   Götürdü kimseninde Gıkı çıkmadı
   Bizde bu duruma gelince Bozuk para ile maça gireriz
   Not : Hakemde Türktü

  2. @ovaakçalı zek yorumuna yanıt olarak

   sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş…
   ne ekilirse o biçilirmiş.
   elma ağacının altında armut olmazmış.

   eğer samimiysen yazdıklarım sen ve ailen için geçerli değil.
   ancak istisnalar kaideyi bozmaz diye bir kural da var.

   sonuçta o stadı küfür ve protestolarla inleten.
   içeride dışarıda demeden neredeyse her hafta kulübe tribün kapatma ve para cezası aldıran.
   bunlarla da yetinmeyip otobüs çevirip kaptanını (harun) döven taraftarımız.
   ”ne varmış bunda?!. fener taraftarı da rüştü’yü dövmüştü diyerek (o kendini bilir) bu tür olayları meşrulaştıran medya mensuplarımız var.

   şimdi camiaya soruyorum,
   biz bu takımı, bu teknik kadroyu, bu yönetimi, bu borçları, bu ligi ve bu seviyeleri anamızın ak sütü gibi,
   hak ediyoruz mu?
   hak etmiyoruz mu?

   16
 2. maç bilet fiyatlarını yükseltmenin meyveleri yavaş yavaş toplanmaya başlandı gecen sene 20 30 tl olan biletlerle içeri girenler toplasan 300 .400 bin tl para bırakıyordu maç bittikten sonra ertyesi gün ne kadar ceza gelecek diye bakıyorduk falanca sebebten 75 bin tl küfür edildi 25 bin tl orda olmaması gereken zatlar varmış 15 bin tl aynı suç iki sefer yapıldığından 30 bin tl her hafta ödenen cezalardı geriye ne kalıyordu üçün biri şimdi cebimize ne kaldı 1milyon tl kim haklıymış gördünüz mü . Asgari ücretli Emekli rte ve beşli çeteyi zengin eder bursa taraftarı tff yi zengin eder iş adamları vergiden muaf suriyeli sever marketler desen çürük çarık satmak için keriz bekler bae krallığı TÜRKİYEDE değerli ne satılacak diye bekler ingiliz tefeciler verdikleri kredinin her ay 43 milyar tl faizi ni bekler bankalar desen para satmak için kırmızı çizgisiz müşteri bekler bakkal veresiye verdiklerini bekler Afganlılar suriyelire verilen maaş kadar kendilerinede verilmesini bekler muhteşem sarayımızın günlük masrafları 15 milyon muş her gün onu bekler şehir hastaneleri doktor hasta olanlar da sıra bekler evdeki babalar cumartesi pazar gelsin de çocuğa harçlık vermeyeyim der hafta sonunu bekler memleketçe bir şeyleri hep bekler olduk eee yapacak bir şey yok bu ülkede neler olduğunu ne okuyan bilir nede çok gezen bilir her şeyi sadece ve sadece cahiller bilir çünkü bunlar kendi çocuklarının hakkını korumasını bilmez ama elin itini zengin eder

  10
  7
 3. Bu tür durumları düşünecek incelikte ne yönetim var ne de federasyon
  Maratonun bir köşesinde güzel bir aile trübünü ayrılabilir
  Böylelikle küfürden de biraz olsun uzaklaşmış olur aileler

  6
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu