Bursaspor’a 1 milyon 167 TL

Bursaspor Kulübü için Şubat-2021 de başlatılan Hatıran Yeter Yardım Kampanyasını düzenleyen Ersin Toker, İsmail Akıer, Emir Akbayır ve Özgen Karadayı'dan oluşan Kampanya Kurulu önemli açıklamalarda bulundu.

Gerçekleştirilen kampanyanın resmi olarak sona erdiğini, kampanya kapsamında toplanan bağışlar ile sadece personel maaşları ve sporcu ve teknik kadroya ödeme yapıldığını ifade ettiler.

“EN DEĞERLİ 100TL”

Bursaspor‘un zor zamanında yanında olan her bir katılımcıya, taraftara, şehir idaresine ve sanayicileri ile belediye başkanlarına teşekkür eden Bursaspor Hatıran Yeter kampanya kurulu, “Bu üzücü ve yıpratıcı sezonda bizleri gururlandıran tek gelişme bağış kampanyamıza katılan İnegöl Vehbi Koç İlkokulu 4B sınıfı öğrencileri oldu. Yaşları küçük ama mesaj ve davranış olarak büyük duruşlarına karşı huzurlarınızda bu kardeşlerimize Bursaspor umutturu bizlere tekrar hatırlattıkları için çok teşekkür ederiz. Aralarında topladıkları en değerli 100 TL, sevdamız, Bursasporumuz için harcandı ve kulübümüz için çok değerliydi. İsteğimiz bu onurlu davranışlarına, katılım sağlayabilecekleri özel bir etkinlik düzenlemekti. Fakat içinde bulunduğumuz pandemi süreci sebebi ile teşekkür armağanı olarak özel hazırlatmış olduğumuz imzalı Bursaspor formamızı kendilerine ilettik.” dedi.

4 MİLYON NÜFUS’TAN SADECE 1.167.098,50-TL TOPLANDI

“Etkinliğimizde yaklaşık 4 Milyon nüfuslu şehrimizden toplam 1.167.098,50 TL. değerinde bağış katkısı sağlanabilmiştir” diyen kurul, “Toplanan bu parayla sadece personel maaşları sporcu ödemeleri ve teknik kadro ödemeleri yapılmıştır. Maaş ödemeleri haricinde kesinlikle hiç bir ödeme yapılmamıştır. Ödemelerin ardından kampanyaya özgülenen banka hesabı kapatılarak, tüm ayrıntıları içeren banka hesap hareketleri ve hesapta kalan tutar olan 33.276,50 TL nakit, Bursasporumuz yetkililerine teslim edilmiştir.

Ayrıca kampanyanın sonlandırılmasına ilişkin dilekçemiz ve onaylı banka hesap hareketleri mevzuata uygun olarak düzenlenerek, BURSA İL SİVİL TOPLUM İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ‘ne teslim edilecektir, duyarlı Bursaspor Kamuoyuna saygılarımızla bildiririz.” ifadelerine yer verdi.

24 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Napolyon yorumuna yanıt olarak

   Çoğu bursaspor sevdalısı paralarının kimin cebine gideceğini bilmedikleri için haklı olarak bu kampanyalardan ya uzak durdu yada cüzi bir yardımda bulundu. Yönetimlerin güven vermesi şart.

   25
  2. @Napolyon yorumuna yanıt olarak

   Dünkü Galler Hezimeti Sonrası Türkiye’deki Futbolun Futbolcu Değeri Pul Parası Sınıfına Düştü Ancak Bedavaya Belki Alır Birileri – 1.7 Milyon TL Yardım Kampanyasından Gelmiş Şimdi Benzer Kampanyalar İle 40 Milyon TL Yardım Beklemek Hayal- 44 Dosyadan 9’u Hal Olmuş Ricam Şeffaf Olalım Dosyalar Kapandımı Yoksa Daha Yüksek Para Verme Şartıyla Bursaspor’un Sırtına Öteleme Yükleri Bindi?

   25
   13
   1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

    40 milyonu zaten yönetim vereceğim dedi. Sonra öderiz dediklerini sanmıyorum çünkü adam zengin yani öder diye düşünüyorum kalan 40 ta sponsorlardan gelecektir

    15
    7
  3. @Napolyon yorumuna yanıt olarak

   Bu paranın %80 i belediyeler ve btso ‘dan gelen para burada mangalda kül bırakmayan sözde taraftar iş elini cebine atmaya gelince tıssssss

   29
   5
 1. ne oldu bizim taraftar iyi üfürüyordu şöyle kampanya yapın böyle yapın diye,topu topu bu mu toplanan para?

  28
  2
 2. 4B sinifini gözlerinden öpüyoruz ! Helal olsun size çocuklar…
  Biraz haysiyet sahibiysek, utanmamiz gerek !
  Bu takimi ancak gonulverenler ayağa kaldırabilir, kimseden fayda yok…
  Başka BURSASPOR YOK !

  28
  2
 3. Bursaspor’umuz sadece Bursa’daki 4 milyon desteklemiyor. Bursa’da dışındaki benim gibi İstanbul’da yaşayan kanı yeşil-beyaz, kalbi Bursaspor diye güm güm atan abileriniz kardeşleriniz de var. Bursasporumuza selam olsun.

  27
  1
 4. Atom Karınca kardeşim.
  Eser kardeşim.
  Ne dersiniz.
  Galiba şampiyonluk İnegöl de ki 4b sınıfından yola çıktı.
  Tüm renkdaşlarım herbirinize iyi günler, bereketli işler dilerim.
  Karşı kıyılar dan selamlar.

  21
  1
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Hiç bir yere gitmedim kardeşim.
    Her zaman buradayım.
    İki nick im de çalınınca yorum yazmadım fakat sürekli takipteyim.
    Bütün yorumlarınızı okumaya devam ettim.
    Bir Papazçeşme’li olarak tekrar aranıza döndüm.
    Atom Karınca, Diego ve ben Bursaspor’un karşı kıyılarda ki sorumluluğunu yüklendik.
    Biliyorum ki bizim gibi bir çok kardeşimiz arkadaşımız renkdaşımız var.
    Evet karşı kıyılardan Kocaköy den selamlar.
    Sözüm söz bu sezon sonu şampiyonluğu birlikte kutlayacağız.
    Artık bu platformda kardeşlik hiç bitmez.
    Herkese örnek olacağız.

  1. @Anti-yorum yorumuna yanıt olarak

   onlar utanmaz bilmez nilüfer osmangazi yıldırım gibi yerlerde bile bursaspor en fazla tutulan taraftar sıralamasında 5 sırada ama inegölde 3 sırada onlar anca sallar ama 4 milyonlu şehirde sade 200-300 bin bursasporlu var farketmezler

   3
   3
 5. Sanırım 4b sınıfı önce İnegöl ün ve sonrasında tüm Bursa nın gurur kaynağı olacak.
  Ne mutlu ki Bursaspor’un hala çok sayıda taraftarı var ve taraftarlık yaşa bakmıyor.
  İşte size örnek taraftar.
  Göğsümüzü kabartacak bir yardım.
  Gerçekten en değerli 100 TL.
  Sayın başkanlar o 100 TL yi kulüpte en görünen yere asın ve herkese ibret olsun.
  Kısmetse şampiyonluk kupamızı İnegöl e 4b sınıfına götürmeden içimiz rahat olmayacak.

  11
 6. Çok olmasada 5 adet alarak 500 tl yardımda bulundum stordan forma haricinde gömlek ve tişörtlerde alarak katkı vermeye çalışıyorum herkesi desteğe davet ediyorum.

  8
  2
 7. Nerede taraftar cart curt konuşanların ne dünyadan ne ekonomiden ne ev geçindirmekten haberi olmayan 16 yaşında ergenler olduğu çok belli. Burası Bursa bu kulüpte Bursaspor beyler. Burası zenginlerin golf kulübü değil. Bu takım işçi emekçi takımı entellerin takımı değil. Verebilen verir veremeyenle dalga geçmek cahil itlerin yapacağı iştir. Bursaspor sevgisi sen kaç para verdin diyerek ölçülmez. Ergen ergen şeyler yazıp kulüp babanızın çiftliğiymiş gibi şeyler yazıp Bursasporluluk ölçümü yapmaya kalkan arkadaşlar evvela aklını sonra kendini denk alsın. Sizin bu salak tavırlarınız yüzümdem koskoca tribünler üç beş kendini bilmez madde bağımlısı ergene kaldı.

 8. BÜYÜKŞEHİR “SÖZ” VERDİĞİ 5016 ADET KOMBİNEYİ, OSMANGAZİ BEL.”SÖZ” VERDİĞİ 1000 ADET KOMBİNEYİ ALDILAR MI??? SÖZLER ZATEN “YUTULMAK” İÇİN VERİLİR…AMA BUGÜN SÖZÜNÜ YUTANLAR YARIN OYLARI YUTAMAYACAKLAR…

  3
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu