Bursaspor ZeplinX ile imzaladı

Bursaspor Kulübü, forma göğüs sponsorluğu için Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerinde düzenlenen basın toplantısında BAKGÖR İnşaat iştiraki ZeplinX ile resmi sözleşme imzaladı.

Toplantıya Başkan Ömer Furkan Banaz, Reklam ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Alp, Parkur Bursa AVM Genel Müdürü Murat Taydaş katıldı.

Başkan Ömer Furkan Banaz düzenlenen lansman toplantısında yaptığı açıklamada “Uzun mesailer harcayarak, özveri ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Armamız bizim için çok kıymetli. Armamızın olduğu, formalarımız, ürünlerimiz bizler için çok kıymetli. Formamızın en gözde alanı, göğüs reklamımız. Bu değerli alan için yapılan görüşmeler sonucunda Bakyapı ile mutabık kalarak ZeplinX markası ile anlaşma sağladık. Geçmiş sezonlarda vermiş oldukları destekler ve bu sezonda Bursaspor’umuza gösterdikleri ilgiye teşekkür ederken ayrıca inşaat sektöründen sonra AVM ve eğlence alanları ile Bursa’mıza kattıkları değerler içinde teşekkür etmek istiyorum. İş birliğimizden oldukça mutluyuz, iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyorum. 

Biliyorsunuz dün sırt, pazartesi de kol sponsorluğu lansmanlarımızı gerçekleştirdik. Forma üzerinde reklam alanlarımızı doldurduk. Formalarımız çok beğenildi, reklamlarımız hazır. Camiamıza müjdemizi verelim. Ön sipariş ile formalarımızı alanlar var, mağazalarımıza ne zaman gelecek diyenler var, herkes sabırsızlanıyor. Ayın 18’inde formalarımız mağazalarımızda olacak. Ön sipariş ile formalarımızı alan taraftarlarımıza teslimler başladı. Yadigar formalarımızla taraftarlarımızı sokaklarda görmeye başlayacağız. Gerek reklam, gerek forma alımı ile takımımıza destek olan herkese tekrar teşekkürlerimi iletiyorum. Kurban bayramınızı kutluyor, hayırlı bayramlar diliyorum.” dedi.

Parkur Bursa AVM Genel Müdürü Murat Taydaş ise şunları aktardı: “Bursa Demirtaş’ta bir oyun eğlence merkezi oluşturduk. Herkesi davet ediyoruz. Bursapor gibi hepimizin sevdiği, bir kentin ortak değeri olan markamızın bu takımın formasında olması bizim için de gurur verici. Her takım, her sportif faaliyet gösteren kuruluş zaman zaman sıkıntılı dönemlerden geçebilir. Burada önemli olan o takımın, onu destekleyen taraftar kitlesinin olaya bakış açısıdır. Bursaspor’un DNA’larında şampiyonluk var. En kısa sürede yükseleceğine inanıyorum.Furkan Bey ve ekibinin katkılarıyla Bursaspor tekrar hak ettiği noktalara gelecektir. Bir kez daha başarılar diliyorum.

 

 

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Allah razı olsun kazancınız artsın. Uludağ, Erikli, Aroma… Bursa sayesinde milyonları kazanan markalar nerdesiniz sesiniz çıkmıyor?

  25
  7
  1. @Halil1963 yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular kentimin saygı değer iş insanları kulübümüzün başında sizlerin verdiklerinizi olumlu iyi kullabipecek Kişiler var sizlerden ricam reklam karşılığı kapı isim loca isim stadyum da reklam karşılığı gibi yardım yapmanız ve asla sizin yardımlarınızın tirbüncülere gitmeyecek ayrıca hani siyasi olarak eleştirenler b partililer peki sizler bu güne kadar neden Bursaspor koleji için hiç bir çalışma yapmadınız seyirci kalıp eleştirmek daha kolay

   5
   2
 2. Zeplin X ne lan? Ah ulan ben Divan BAşkanı Galip Sakder’in yerinde olcem, benim sahipolduğum Star Park’a karşı kurulan bu Zeplin X’i dümdüz etmezsem diksinler. Yalnız, genel müdüre hediye edilen bizim Ajax forma çook iyi be abi. Yıllar sonra ilk kez Bursasporlu olduğumuzu hissettiren bi forma çıktı. Belki de bu forma bu sene bizi PTT 1’e çıkarır. Helal osun sana Diadora bee.

  6
  8

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu