Bursaspor Yüksekoba’da moraller yerinde

Voleybol Bayanlar 1.Ligi'nde oynadığı 6 maçı da kazanmayı başaran Bursaspor Yüksekoba çalışmalarını sürdürüyor.

Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu‘nda çalışmalarını sürdüren Bursaspor Yüksekoba‘da keyifler yerinde. Antrenman öncesinde tecrübeli Başantrenörümüz Emin İmen kulübümüzün resmi televizyonu Bursaspor TV’ye açıklamalarda bulundu.

Emin İmen şunları aktardı;

“Trabzon deplasmanı zor geçti sene başında iyi transferler yapan bir ekip, zor bir maç olacağını biliyorduk ama oraya 5’te 5 ile gittik ve o maçı da kazanmak istiyorduk. Orada gerçekten zor bir maç oldu ama oyuncularım inanılmaz mücadele verdi. Özellikle 3. setten sonra iyi servis attık ve iyi mücadele ettik, oyunun kontrolü bize geçti. Yaptığımız iyi savunmaları sayı alarak tamamladık bu bize maçı getirdi.Trabzon gibi zor bir deplasmanda 3 puanla döndüğümüz için çok mutluyuz. Yolumuza 6’da 6 yaparak devam ediyoruz. Umarım çıkışımız sezon sonuna kadar böyle devam eder.

Sezon başından beri çok iyi çalışıyoruz.Genç bir kadroyla yolumuza devam ediyoruz. Elimizde bulunan oyuncuları en iyi şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Oyuncularım da sağolsunlar çok iyi çalışıyorlar. Oyuncularıma hep söylüyorum idmanda yaptıklarımız maçlar için çok önemli.Gerçekten ellerinden geleni yapıyorlar.

Her maç bizim için önemli, rakip ayırmaya kalkarsak sıkıntı yaşarız.Önemli olan bizim ne oynadığımız. Rakip ayırmadan aynı oyunu ortaya koymaya çalışıyoruz. Bu döneme kadar başardık umarım böyle devam ederiz”

2 Yorum Onay bekleyen yorum yok

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu