Bursaspor Yönetiminden Nihat Özdemir’e ziyaret

Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir'e nezaket ziyaretinde bulundu.

TFF‘nin Riva‘daki idari merkezinde gerçekleşen ziyarete; TFF Başkan Vekili Yılmaz Büyükaydın, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çağlar ile Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Ziyarette Özdemir, Bursaspor Başkanı Erkan Kamat ve Yönetim Kurulu Üyelerine A Milli Takım forması takdim etti.

27 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Nihat Özdemir seni fenevliler bile sevmiyor ama hala tff in başındasın bunu nasıl başarıyorsun bir anlatsan da öğrensek yoksa senin de bir dayın mı var arkanda…

  27
  5
     1. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

      Çarşamba tahta dedğm perşembe transfer dedim. Bir gün yanılmış olamaz mıyım? Bugün tahta açılacak yarın da transferler var diyorum. İmzayı pztesiye bırakmazlar. Ben burdayım kardeş dediklerim olmazsa

     2. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

      Onu söyleyen arkadaş bir önceki paylaşımda da “Çarşamba dediysek 3 vakte kadar dedik kardeş. Bu çarşamba demedik. Çıkmaz ayın perşembesi olabilir. ” diye yazmış atıp tutuyor kendi kendine.

 2. Helal olsun başkan. Sen üstüne düşeni yapmaya devam et. Nezaketi elden bırakma. Çoluk çocuğun eleştirilerine kulak tıka. İbrahim yazıcı gibi başarılı olacaksın.. Haaa bu arada şimdi sana buradada saldırı olacak hakaret olacak 1/2 kişiden ama onlar Özlüce nin 600 milyon elektrik borcunu Nihat özdemirin ertelendiğini elektrik kesintisini durdurduğunu… Ha gelelim TFF kısmına orada bunlarla çok uğraşman lazım bunlara bursasporun gücünü göstermen lazım. Bunlara ligler başlayınca hiç güvenme bursasporun hakkını yedirme…

 3. Hey koş koş, yorum yapılacak haber var. TFF başkanına saydır biraz da, belki faydası olur. Sabah valiye, öğlen belediye başkanına, akşam TFF ye saydır. Yar kalk başkalarına bahane bul. Kendi hatalarına bakma, klavyeden taraftarlık yap. Kral sensin Bursaspor taraftarı.

  4
  2
 4. Eski yönetimler her hafta yok o federasyonu yok bu federasyonu yok valisi yok 20 tane ufak büyük belediye yok kaymakamı yok yok o ticaret odası yok büyük sanayi yok bu küçük sanayi vs sonradan iş çalışanların maaş dilekçeleri vs sonuç sıfır ne oldu- bu gittiğiniz adamlar yoğun çalışan insanlar işleri güçleri bir sürü yok havalimanı yok baraj vs yapıyorlar – adamların planları projelerine göre çalışıyorlar – ya Bursaspor’un planı projesi varmı? onların kaynağı var çalışıp kazanıyorlar ya Bursaspor’a bir kaynak yaratmak için veya ana para koyacak para varmı ?yoksa Burak Kapacak’tan gelecek 1-2 milyonumu bekliyor herşey?

 5. Mustafa çağlar açar bizim tahtayı.çok para var kendisinde. Hatta babadan zengin evlat.federasyon bursaspor temsilcisi nede olsa.

  1
  5
 6. Bize de vermeleri gereken bir taviz var.Nedeni geçen sezon en mağdur olan kulüplerin başında biz varız.Tff geçen sezon yaptığı hatadan dolayı ortalığı yumuşatmak için bazı kulüplerin isteklerini farklı olarak esnetmeye çalışıyor.F bahçe için değiştirilen sgk ödemeleri var mesela.Fakat tabiki bize özel olmaz ancak bize fayda sağlıyacak bir düzenlemeye gidilebilir.Mesela virüs bahane edilerek tahtanın açılması için ödenecek paradan bir nebze indirim yada biraz daha esneklik olabilir.Yada daha farklı bir uygulamaya gidilebilir.Kısacası ben birşeyler olabilir diyorum.

   1. @Musab yorumuna yanıt olarak

    Bırak şu sapığı be yaa. Her haberin altına aynı şeyi yazıyo. Bence 112 Acil’i arayıp bi ambulans isteyin. Bu Maestro denen adamı Ruh ve Sinir hastanesine yatırsınlar. Çarşamba, perşembe, cuma diye sayarken kayışı sıyırmış. Yazık.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu