Bursaspor yönetiminden BESOB’a ziyaret

Başkan Recep Bölükbaşı, Bursaspor olarak Bursa’nın bütün sivil toplum örgütleri gibi Bursa’nın adını ön plana çıkarmak için, Bursa isminin tanınmasına, marka kent olmasına katkıda bulunmaya çalıştıklarını söyledi. Bursa’nın Türkiye’nin en büyük kentlerinden biri olduğunu, Bursaspor’un da Bursa’nın incisi olduğunu ifade eden Bölükbaşı, şöyle dedi:

"Biz yönetime gelmeden önce de geldikten sonra da, sivil toplum örgütlerinin, yerel yönetimlerin, kent dinamiklerinin, tüm Bursa’nın Bursaspor’un yanında olması gerektiğini söyledik. Bursaspor, ortak payda kuruluşudur. Başkan ve yöneticilerinin tek başına bir şeyler yapma imkânı yoktur. Bursaspor, Bursa’dan destek alırsa başarılı olur. Kent yöneticileri de, sivil toplum örgütleri temsilcileri de Bursaspor’un yanında yer alacaklarını ifade ettiler. Bursaspor’a destek veren herkese teşekkür ediyorum."

 

"BURSASPOR'LA GURUR DUYUYORUZ"

 

BESOB Başkanı Arif Tak ise Bursaspor başkanı ve yöneticilerinin işlerinin çok zor olduğunu söyledi. Bursaspor’un büyük kulüpleri içerisinde yer almasını gururla izlediklerini kaydeden Tak, şöyle devam etti:

"Bir maç kazanıyorsunuz, kahraman muamelesi görüyorsunuz, kaybedince de en kötü siz oluyorsunuz. Her zaman kazanamazsınız. Dünyanın en büyük kulüplerinden Real Madrid bile zaman zaman yeniliyor. Tüm Bursa'nın Bursaspor’un yanında yer alması gerekiyor. Her zaman Bursaspor’a destek olacağız."

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu