Bursaspor yönetiminde istifa!

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ebubekir Keskin'in görevinden istifa ettiği belirtildi.

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay geçtiğimiz hafta Mayıs ayında olağanüstü genel kurul kararı aldıklarını açıklamıştı.

Ali Ay yönetiminde bulunan ve genel sekreter olarak görev yapan yönetim kurulu üyesi Ebubekir Keskin görevinden istifa etti. Bursaspor Kulübü tarafından resmi bir açıklama yapılması bekleniyor.

48 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. 3 yıldır başaridan başariya koşturdunuz bizi tebrikler…
  Sayın yönetim…………
  Bu sene bizi kardeşimiz ankaragücü ve erzurum ile düşman etmessiniz inşallah

  160
  2
  1. @Gigs yorumuna yanıt olarak

   Niye düşman olalım ankaragücü ile adamlar seni yenmeye çalışacak tâbi onlarda zor durumda.kardeslik onlar bizi yendiği zaman da devam eder napsın sana yenilip kendilerimi düşücek.rahat olun göz göz düşücek bizim gibi onlarda kötü oynuyor ama sıvas ı yencez!

   4
   2
  2. @Gigs yorumuna yanıt olarak

   Yönetim devre arası transfer yapmayarak kendi biletlerini daha o zaman kestiler, rakibler haftaya fener de dahil zorlu macları var yani bizim sivası her koşulda cıkıp yenmemiz lazım, Samet bu Maca topcuları hazırlayamaz ve bir mağlubiyet olursa toplasın bavulunu gitsin artık bahane yok, bizlerde tam destekle bu kaos tan cıkarmamız lazım ve bundan sonraki maclara biraz daha umutla bakalım.

   7
   1
  3. @Gigs yorumuna yanıt olarak

   yönetici dediğin nedir ki? kulüp profesyonel, yöneticiler amatör.
   15 yönetici adam başı katkı payı olarak kulübe 1 birim veriyorlarsa, aldıkları yanlış kararlar sonucu kişi başı kulübü 100 birim zarara uğratıyorlar.
   yani, istifası kulüp için çok büyük bir kayıp değil. 15 yönetici yerine, kulübü 1 profesyonel yönetse daha iyi olur.

   12
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Ebubekir Keskin kim be ya? O herifi yönetime alanları allah nası biliyosa öyle yapsın. Kendisine sorun bakın, o bile bilmiyordur bu yönetime nasıl girdiğini. Siyasetin yolladığı herifler bunlar. Gemi su almaya başladı mı en önden onlar kaçacak tabi ki.

  2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Aynen Bursaspor umurlarinda degilki bizim gibi dusunemezler sevemezler sadece reklam yapayım da İşeri daha nasıl buyuturuz onun derdindeler noldu şimdi kaçarlar düşmüş kalmış inanın umurlarinda değildir

 2. Ali dededen de bekliyoruz aynı performansı. Lemi Keskin seçilseydi sezon başında emin olun ilk 5e oynuyoduk adamın projeleri çok mantıklı ve olağan projelerdi.

  77
  24
  1. @Arnavutttt16 yorumuna yanıt olarak

   Şimdiye kadar hangi başkan sunduğu projeyi yerine getirmiş de lemi keskin yapacakmış? Göz boyamaktan ve oy kazanmaktan fazla bişey değil bence

   3
   2
 3. Bu şartlarda hala hocayı görevde tutan yönetim ve başkanın bursaspora ihanet ettiğini düşünüyorum. Aklıselim tüm yöneticilerin divan kurulu başkanının ve kongre üyelerinin duruma el koyması yada en azından uyarı görevini yapması gerekiyor.

 4. Karakteri olan bu yönetimde durmaz
  Karakteri olan teknik heyetinde istifasını ister
  Karakteri olan bu takıma siyaset sokmaz
  Karakteri olan bu takıma verdiği parayı siler makamından nemalandı ile üstüne borçlandırdığını da verir sss kkk olur gider

 5. Arkadaşlar bırakın lemi keskin adam gibi bir başkana ihtiyacı var takımın hem seyirciyi susturacak hem futbolu yönetecek ki inş ligte kalırız

 6. Kacmak için çok geç kaldın Ebubekir bey 1970 senesinde n beri BURSASPORLUYUM Eskiden yönetim kurulundan coğu yöneticiyi tanırdım sizin isminizi ilkdefa şimdi duydum Eğer transfer tahtasının acılmamasında etkiniz olduysa 50 senelik bir BURSASPOR Taraftarı olarak Hakkımı helal etmiyorum Neden istifa ettiğinizide açıklarsanız memnun olurum.

 7. İyi biri olmak başarılı olmak anlamı taşımaz. Geç olmadan Başkan Ali Ay ve Ekibi istifa etmeli. Mayıs geç olabilir.

 8. Ebubekir Keskin demiş ki, ben istifa ediyorum mayıs ayını beklemeyelim acilen olağanüstü kongre yapılsın. Bu istifadan bu anlam çıkıyor. İstifaların devamı gelmeli ki kongre biran önce gerçekleşsin.

  4
  2
  1. @TG yorumuna yanıt olarak

   Ahmet Bozdemir vardı Başkan adayı. İyi ki seçilmemiş. Çünkü son krizde inşaat firması çok fena patlamış. İflas diyorlar. NE zamandır yok ortalıkta zaten.

 9. Fenerle aynı puanda olursak avarajları bizden düşük olursa fener mi düşer yoksa aramızdaki maçlaramı bakılır?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu