Zeynep Tülay

Bursaspor yönetiminde istifa şoku!

Bursaspor'da akşam saatlerinde şok bir gelişme yaşandı.

Yeşilbeyazlı yönetimde Bursastore Sorumlusu olarak görev yapan Batu İlker Demirtaş, yönetimden istifa ettiğini açıkladı.

Camianın yakından tanıdığı Batu Demirtaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, şu görüşlere yer verdi:

21 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Cümleyi bile daha doğru dürüst yazamamışsın. Ama az çok ne demek istediğin anlaşılıyor. Bence bu son derece yanlı ve yanlış görüşün cevabı, Aziz Yıldırım lehçesiyle verilmeli ; Pavalı Köpeklev.

   3
   4
 1. Nike forma yollamıyordu futbolcularda o yuzden tribüne forma atamıyor seneye nıke ıle anlaima bozulcakmış istifa sebebi olabilir bilgiyi mabadımdan uydurmuyorum inanmayan inanmasın

  19
  10
   1. @Hep Birlikte yorumuna yanıt olarak

    İnşallah Nike ile anlaşma bozulur. Dikeyim Nike’ı. Bu alemde en büyük Adidas amk. Bir Adidas var, bir de diğerler. Puma da kabulümdür.

    2
    3
 2. Emniyet müdürü ziyareti haberini görünce dedim ki kendi kendime;
  “vay be ironiye bak; dün yönetime muhalif hareketler de dahil başka bir sürü sebepten defalarca (soruşturma/kovuşturma/ifade vesair) emniyete götürülen/çağrılan Batu, bugün yönetimi temsilen resmi ziyarette…”
  Hayat çok garip ; vapurlar filan… :-))
  İşin latifesi bir yana da; Emin’i yönetim oluşumu için cesaretlendiren tetikleyen ekibin başında geliyordu Batu. Emin de bunu belirtmişti dolaylı tribünü işaret ederek “beni başkanlığa siz inandırdınız siz hazırladınız” anlamına gelebilecek şekilde.
  Batu’yu liseden de tribünden de deplasmandan da bilirim. Umarım kulüple ilgili değil de bambaşka şahsi/ailevi sebep oluşmuş olmasın. Yoksa istifa edilir değişiklikler olur normal şeyler.

  11
  1
 3. kulüp kalıcı giden gitsin umurumda degil umurumda olan iyi giden bir ortama çomak sokulmaması.çünkü ceketinin altında baska forma tasıyanlara fırsat dogdumu basınıyla beraber saldırıyolar onun icin en büyük kulub sonra taraftar gerisi yalan yönetime destek olalım biz bak gör basarıcaz

  9
  3
 4. Benim dikkatimi imzası çekti. Böyle bir imza olabilir mi? İmza dediğin kişiye özel olur ve başkaları tarafından taklit edilmesi de güç olur. Bu resmen karalama bir imza. Bu imzayı 3 yaşındaki çocuk bile taklit edebilir. Hayret

  6
  8
 5. Emeğine sağlık Batu abim tribunden gelen bir insan olarak yönetimde her zaman bulunman gerekirdi bağı sağlayacak olarak sağlık olsun herkes için hayırlısı olsun

  5
  6
  1. @Alisso16 yorumuna yanıt olarak

   Sana mı sorcak nası açıklama yapacağını. Özellikle açıklamamış ki sen böyle ifrit ol diye. Hadi şimdi otur düşün bakalım istifayı neden etmiş.

   3
   5
  2. @Alisso16 yorumuna yanıt olarak

   GÖRDÜĞÜM LÜZUM ÜZERİNE! nin ülkemizdeki açılımı, FİKİR AYRILIĞIDIR…
   yalnız her nedense son günlerde ki bu kadar çok LÜZUM ÜZERİLER! biraz fazla olmaya başladı.
   bu da hem kulüp, hem de yönetim için çokta sağlıklı değil…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu