Bursaspor yönetiminde istifa!

Bursaspor Kulübü Genel Sekreteri Savaş Sefa yönetim kurulundaki görevinden istifa etti.

Bursaspor‘da Genel Sekreter görevinin yanı sıra Reklam ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Savaş Sefa istifasını yönetim kuruluna sundu.

Sefa’nın istifa metninde şu ifadeler yer aldı;

Bursaspor Kulübü Başkanlığına

Bursaspor nezdinde yapılmış olan Seçimli Genel Kurul neticesinde yönetim kuruluna seçilmiş ve Bursaspor Genel Sekreter ile aynı zamanda Reklam ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan görevini üstlenmiş bulunmaktayım.

Bugün 13 Eylül 2023 aldığım karar üzerine, yaşamakta olduğum sağlık sorunları ve gördüğüm lüzum üzerine 13 Eylül 2023 tarihinde istifa ettiğimi bildirir, yönetimdeki arkadaşlarıma başarılar diler. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Savaş Sefa

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @MARATON161616 yorumuna yanıt olarak

   Çok beklersiniz, sizin tüm bu fesatliginiza ve felaket tellalliğiniza rağmen bu yönetim takımı toparlayacak ve yola devam edecektir. Hele bir de devre arasında tahta açılırsa o zaman eleştiri oklarını atmaya devam edecekmisiniz? Lig sonunda Playof olursa ne yapacaksınız bilmiyorum kardeşim. Artık kabul edin, sizin düşündüğünüz o zengin adamlar başkan olmuyor. Bu yönetimle yetineceksiniz.

   42
   43
   1. @Krc yorumuna yanıt olarak

    Recebin tayfası 2 hafta sonra sizi burda bulana aşk olsun züğür tesellisi bu takımı bir alt liğe götürür receb

    7
    5
    1. @Levent yorumuna yanıt olarak

     Geçen yıl ki başarılardan söz edelim mi kardeşim. Az daha 3.lig teydik. Niye transferler yapılamıyor? Size animsatayim, hemen unutuyorsunuz, tahtayı kapalı olarak miras bırakan çoook başarılı sizin yönetiminiz yüzünden. Bu başarılara (?) rağmen siz ortalıklardan kaybolmadiysaniz merak etmeyin biz hiç kaybolmayız. Bu arada gerçekleri yazınca birilerinin tayfası olunmaz. Biz takımın iyi yerlere gelmesini savunanların tayfasındaniz. Size de tavsiye ederiz. Gerçek Bursaspor lular iyi ve kötü günde birlikte olabilenlerdir!

   2. @Krc yorumuna yanıt olarak

    Agacım ben Recep başkan kalsın diyenlerdenim zaten yanlış anladın adamın ekibinden nerdeyse haftada 1 birisi istifa ediyor bu adam tek başına mı kalcak 2-3 hafta sonra hem dedektiflik yap hem yöneticilik yap hem başkanlık yap bi yerden sonra patlar bunların yedekleri yokmu 3 hafta sonra playoffu bırak küme düşmemeyi düşünmeye başlarsan o zaman anlarsın ne demek istediğimi.

    7
    9
    1. @MARATON161616 yorumuna yanıt olarak

     Biz müneccim değiliz kardeşim, elbette her şey olabilir . Küme düşme raddesine gelirsek o zaman değerlendiririz.Gün birlik ve beraberlik günü, her konu büyük umutlarla başlar, elbette riskler var. Daha başka başkan ve yönetim adayı var mıydı? Yoktu kardeşim, selamlar.

    1. @BURSA yorumuna yanıt olarak

     Takımı kurtaracaklar nerede? Bodrum da tatildeler mi? Henüz görünmediler de? Sezonun başladığını da unutmuşlar galiba!

    2. @BURSA yorumuna yanıt olarak

     Ligin 4.haftasindayiz, ilk yarıyı bir görelim. Geçen yıl 3.lig kapısından döndük ” tik” yok. Hemen felaket tellallığına başladınız. Geçen yıl dusmediysek( çok sevdiginiz yönetim sayesinde) bu yıl hiç düşmeyiz, merak etme kardeş sen! Size rağmen en kötü ligi orta sıralarda bitiririz. Geçen yıl gibi başkalarından medet ummayiz (Sanliurfa). O zaman kınayı kim yakar kardeş! Takipteyim, hatırlatacagim!

 1. Dogru bir zaman ve dogru bir hamle
  Degil Sefa kardeşim
  Bursasporun ihtiyacı oldugu bi
  Dònemde çekip gitmek de nedir
  Bi de moda oldu bu da saglık
  Sorunlarim falan, içerde adam
  Kalmayinca dişaridan desteklesen nolur
  Kulübü el birligiyle kapatmaya götürüyosunuZ

 2. Bugün bir taraf olmayan taraftar yarın bertaraf olacak. Recep gitsin. Ali gitsin. Koç gelsin. Kimsenin geldiği falan yok arkadaşlar. Futbolcuların bu haberleri okuduğunu düşünün etkilenmeyecek mi?

  Neyi konuşuyoruz biz… Bu takıma en çok taraftar zarar verdi. Yönetim istifa yönetim istifa eee şimdi istifa etti diyelim ne olacak.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu