Bursaspor yönetiminde bir istifa daha!

Yeşil-beyazlı yönetim kurulu üyeleri ve TFF temsilcileri Mehmet Çakman ve Ali Sait Adiloğlu’ndan sonra önemli bir isim daha görevinden ayrıldı.

Amatör Branşlar ve Futbol Okullarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi, Yönetim Kurulu Sözcüsü ve aynı zamanda Taraftar-Üye İlişkilerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ersel Kuzu da görevinden istifa etti.

Bu istifaların yönetim kanadında devam edip etmeyeceği merak ediliyor.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İŞİMİZ ALLAH’A KALDI

  Akli melekeleri zayıflamış, söylemleri tutarsız, yaşlılığın zeka sıkıntılarını yaşayan bir başkan.

  Son basın toplantısındaki hal, tavır ve söyledikleri ile başkandan farkı olmayan bir aday (Aday olup olmadığı da belli değil)

  Allah, şu yaşıma kadar tek sevdam Bursaspor’uma acısın. Yardım etsin. Amin.

  25
  2
 2. Eyyvah amk. Bunlar Bursasporun yöneticileri mii? Püüü..Ah ulan ah. Şüjkrü Şankaya yönetini, Murat Gülez yönetimini, Fikret Üstenci yönetimi falan hatırlıyom da.. O zamanki adamları, giyim kuşamlarını, işlerini, güçlerini, toplum içerisindeki prestijlerini falan. Bi de şunlara bak amk. Vah yazık be. Bursasprum ölmüş, ağlayanı yok.

  21
  5
  1. @Terekota yorumuna yanıt olarak

   Daha sezon başlamadan üç kisi İstifa etmiş sezon başlayınca ya da o avukat başkan konuştukça istifalar artacak artmazsa sezon sonu bir alt lige dusmemize de böyle gulersiniz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu