Bursaspor Yönetimi ve Disiplin Kurulu’na çağrımızdır!

Bir çok genel kurul üyesinin sitemize gönderdiği yorum ve sorular üzerine Yönetim ve Disiplin Kurulundan bazı açıklamalar isteme zorunluluğu doğmuştur .

23 Haziran‘da gerçekleşen Olağanüstü Kongrede Eski Başkan Ali Ay ve Cemil Parlakay disiplin kuruluna sevk edilmişti.

Geçtiğimiz hafta içinde ise Bursaspor Kulübü Disiplin Kurulu, Eski Başkan Ali Ay ve Cemil Parlakay‘a yazılı veya sözlü savunma vermesi için tebligat göndermiş ve ikilinin savunması istenmişti.

Bursaspor camiasında merakla beklenen bu değerlendirme sürecinin uzadığını ve gizli-saklı bir şekilde yürütülmeye çalışıldığını gözlemlemekteyiz.

Ali Ay ve CemilParlakay‘ın yaptığı savunma ve Disiplin Kurulu‘nun süreç ve sonucunu Bursaspor kamuoyu ile paylaşmasını bekliyoruz.

Bursasporluyuz.org

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Atın bunlari kulüpten.uyelikleri varsa iptal edin.ömür boyu stada girişleri yasaklansin.. bunlarin sokağa cikacak yüzleri var mı hala?

    21
    2
  2. Sn site yönetimi bu resimdeki zaat yüzünden ( en azından %51 i bu şahsın suçu olduğuna inanıyorum.) eksi 3 puanımız kesinleşti ya artık puan tablosunda da 9 a indirseniz, bizim takımın puanını gerçekler acı olabiliyor ama varlar …

    10
  3. Bu adam kulübü batırdı kocasehrin itibarını ikiparalik etti bunca insanı kahretti bunun bir cezası yoksa adam sıyrılıp kurtulacak sa ben bu adaletin… Daha ne diyeyim Allah’ın dan bulsunlar.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu