Bursaspor yönetimi için sürpriz isimler

Bursaspor’da 18-26 Mayıs tarihlerinde yapılacak olağan genel kurul öncesinde başkanlığa hangi isimlerin aday olacağı merak ediliyor.

Gelecek sezon TFF 3. Lig’de mücadele etmesi kesin gözüyle bakılan yeşil-beyazlılarda başkan adayı olmayı düşünen isimlerin pazar günü yapılacak yerel seçimleri beklediği ve çıkacak sonuca göre adaylıklarını şekillendireceği öğrenildi.

NABIZ YOKLUYORLAR
Mevcut Sinan Bür yönetiminin bir kez daha aday olmayı düşündüğü olağan genel kurulda, eski yönetimlerde yer alan 2-3 ismin nabız yokladığı ve liste çalışmalarına başladığı da gelen haberler arasında. Hali hazırda olağan genel kurula iki aylık bir süre varken aday olmayı düşünen isimlerin sayısının artabileceği de kulislerde konuşuluyor.

YENİ BİR OLUŞUM MU?
Öte yandan, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın da yeniden seçilmesi durumunda yeni bir oluşum yaratma adına istişareler yaptığı ve Ömer Furkan Banaz döneminde görev alan bazı yöneticilerin de bu oluşum içinde yer alabileceği öğrenildi. Yeşil-beyazlı kulüpte pazar günü yapılacak yerel seçimler sonrasında oldukça hareketli günlerin yaşanması bekleniyor.

Kaynak
Olay Medya

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ak parti ve Alinur Aktaş, tan Bursaspora fayda gelmez, şampiyon takım 3.lige düştü.zamanında Bursaspora aday olmak isteyen güçlü isimlerin, belediye başkanıyla görüştükten sonra, nasıl vazgeçtiklerini unutmayın. Alinur Aktaşın”Bana Bursaspor için gelmeyin” söylemini unutmayın,Cumhurbaşkanının, İstanbul kulüpleri nin vergi borçları silinirken, Sanayi şehrisiniz”Kendi içinizde halledin “söylemini unutmayın.

  138
  26
  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   niye hemen siyasete bağlantı kuruyorsun amaç sade ve sadece bursaspor ali dede gibilerin peşinden menfaat ve üç kuruş için koca çınar ne hale geldi

  2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Senin gibilerin yüzünden herkese küfür eden, yapılanı görmeyen karakterlerden düştü bu takım.senin zihniyetin oldukça bu takım bir halt olamaz.banaz başkana siyaset uğruna küfreden zihniyet şimdi üçüncü lige düştük diye hayıflanıyor .siz siyasette kemal gibilerin bursa sporda ise Recep gibi meczupların peşinden gidersiniz.

  3. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   alinur aktasin gram detegini gormedim ben eksileyin eski mantikta olanlar ulan takim kayboldu gidiyor rampa aşağıya bu sehirin imkanlari varken bu takim bu hallere geldiyse alinurun da katkisi vardir kimse kusura bakmasin….belediye takima yardim etmek zorundami diyenlere bursasporda bu sehrin bir varlığı bir degeri yol yapmasin kimse bana

  4. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Bursada yönetimde yer almayan arkadaş kalmasın yani bunlar yanan çarşıdan kaçırılan mallar en azından her Bursalı aday olması gerekiyor Başkanlık ve yönetimde bulunmadım demeyin koştur koştur bankada 50 bin TL’len varsa bu iş tamamdır

   12
 2. Bursaspor u düşüren siyaset degilmi Atatürk stadı yıkıldığı gün Bursaspor u küme düşürdü kirli siyaset…

  55
  8
 3. Yeniden seçilmeden niye sahip çıkılmadı da şimdi mi çıkılacak. Kim tuttu elinizden sizin. Şimdi başka seçilince yapacaksınız. Bursa yı bu hala zaten siz getirdiniz.

  34
  3
 4. Bu zihniyet olduktan sonra Ali gelmiş veli gelmiş dostlar ne olacak tenzi ettiklerim var bu takımın çöküşü recep bolukbasi ve yanındaki saz arkadaşlardır derlerya minareyi çalan kılıfını hazırlar kellemi koyarim ben bunlar bitirdi kulübü kim neyi anlatıyor bakın şimdi sefa sürüyorlar hiç şampiyon olmasaydıkta bu kulübü soymasalardi yazıklar olsun kimin eli varsa bu durumdan.

  23
 5. Alinura oy veren bursaspor ve bursaya ihanet etmiş olur biliyorsunuz para geliri en yüksek katlı otoparkı bursaspordan alinur aldı gerçek bursalı has bursasporlu bozbey gelecek 500 milyonluk kaynak gelecek bu kulüp alinurla asla başarı kazanamaz

 6. Sade oy için bu şekilde haberler çıkması saçma tek amaçları insanları kandırıp oy almak başında adam gibi destekler verseydin bugün düşmeye oynamazdık

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu