Bursaspor yönetimi ibra edilmedi!

Olağanüstü seçimli genel kurulda yapılan oylama sonucu Hayrettin Gülgüler başkanlığında ve Emin Adanur'un ekip liderliğindeki Bursaspor yönetimi ibra edilmedi.

Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Bursaspor Kulübü Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu‘nda Hayrettin Gülgüler başkanlığındaki Bursaspor yönetim kurulu yapılan oymama sonucunda ibra edilmedi.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İbra edilmemesi %100 doğru hareket. Fakat bunca dönem başkanlık yapan başta, Recep BÖLÜKBAŞI, Ali AY, Erkan KÖRÜSTAN ve Mesut MESTAN. Bu şahısların Emin ADANUR dan bir farkı yok. O halde neden onlar İbra edildi. Özellikle Recep BÖLÜKBAŞI milyonlarca Euro nun hesabını nasıl verebildi de İbrahim edildi. Bu divan kurulunu anlamak mümkün değil. Ayrım yapmaksızın herkese hesap sorulmalı… BU KULÜP HİÇ KİMSENİN BABASININ MALI DEĞİL….

  69
  4
  1. @Ersoy 1979 yorumuna yanıt olarak

   Ali Ay ve Mesut Mestan da ibra edilmedi.Burada ki konu şu ibra edilse ne olur edilmese ne olur.Ülke olarak spor yasalarının içine başkan sorumludur yazısı yazmadıktan sonra.Onu da geçtim başkan adayı çıkmayınca bu taraftarın nereden baksan %40 i Ali Ay tekrar gelsin sadece para versin yönetimi futbol adamlarına bıraksın dedi.Yarın aynı bi durumda Emin için de aynısını yazacaklar

   30
   1
 2. Daha önceki yönetimlerde de ibra edilmeyen oldu hiç bir şey olmuyor. Acilen Bursaspor Aş. kurulmalı borçlanma yetkisi kaldırılmalı. Takımın geliri 50 milyon 100 milyon gider var. Her gelen bu borca taktı borç oldu 1 milyar. Transfer tahtası açılmazsa gençler ile devam edilse ibanınki bu borç bu sene 500 milyonda kalırdı ikiye katlamazdı. Gençler ile de çıkmayı zorlardık

  23
  2
 3. Eee ibra edilmeyince ne oluyor kulüpten Alacaklarını mi alamıyorlar yaptıkları borçlardan mi sorumlu oluyorlar??? Ibra edilmemenin yaptırımı ne oluyor???

  18
  1
 4. Kulübe hizmet eden yönetimlere vefasızlık etmekte üstümüze yok. Biz bu günlere boşuna gelmedik. Biraz vefalı olmalıyız degerlerimize karşı.

  13
  82
   1. @bursaspor1963 yorumuna yanıt olarak

    Tamamda sezon sonuna kadar başkan kalsaydı eyvallah ama zorla istifa ettirildi yani bir nevi darbe yapıldı. Ben olsam bende alırım verdiğim parayı.

    3
    2
  1. @Ata yorumuna yanıt olarak

   Kardeş Rahmetli Yazıcı’ya ve Ertuğrul hocaya da cok6kugur etti bu seyirci! Şampiyon olunca en büyük başkan Yazıcı, adam gibi adam Ertuğrul sağlam, sonraki sene şampiyon olamadıyinca başkan hırsız oldu Ertuğrul şerefsiz komisyoncu! Zaten o gün bugün iflah olmadık!

   21
   2
  2. @Ata yorumuna yanıt olarak

   Adam Bursaspor un geleceğini sattı neyi ibra edecekler.madem bütün para borça gidiyor Taha Batuhan ve kerem den gelen paraları nasıl emin alabildi.ismail bedava gitti ne hikmetse.tahtayı açtı emin riske girdi baktı olmuyor Bursaspor un geleceğini sattı.giden oyuncularla bu takım asla bu ligden düşmezdi .onlara tümden verdiğin maaşı bir matavsa verdiler.

   25
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu