Bursaspor yönetimi bu iddiaları neden cevaplamıyor?

Tarihinin en zorlu günlerinden geçen Bursaspor’da belirsizlikler büyümeye devam ediyor.

Tarihinin en zorlu günlerinden geçen Bursaspor’da belirsizlikler büyümeye devam ediyor. Mevcut yönetim kurulunun olağanüstü genel kurul kararı aldığı, sportif direktör ve teknik direktörün görevi bıraktığı yeşil-beyazlı ekipte, genç oyuncların da genel kurul öncesi satılacağı iddiaları camiada tepkilere neden oluyor.

Gerekli gereksiz her konuda ‘kamuoyunu bilgilendiren’ Bursaspor yönetiminin, satış iddiaları ve teknik adam ayrılıkları hakkında henüz açıklama yapmaması da dikkat çeken konuların başında geliyor.

KAFALARDA SORU İŞARETİ
Ulusal basında da yansıyan, altyapıdan 3 gencin Fenerbahçe’ye, Yiğit Fidan’ın ise Antalyaspor’a satılacağı iddiaları sonrası yönetim açıklma yapmamayı tercih etmesi kafalarda soru işareti bıraktı.

Kongre kararı alnımasına rağmen kulübün geleceği olan oyuncuları elden çıkarmak üzere olan, biriken elektrik faturalarını da ödemekte zorlanan yeşil beyazlı yönetim, Murat Sözkesen ve Mustafa Gönden’in ayrılıklarıyla da ilgili herhangi bir bilgilendirmede bulunmadı.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. biz de bi söz vardır, ”minareyi çalan kılıfını hazırlar!”
  evet, bu yönetimin çuvalla hatası var, bence de gitmeliler.
  ancak bunların gitmesini isteyenlerin yerlerine hazırladıkları güvenilir, bilgi, birikim ve donanımlı bir alternatifleri var mı?
  varsa bu kim?
  bunu bilmek hakkımız değil mi?
  planlarını, programlarını ve para kaynaklarını daha sormadım bile…

  4
  1
  1. @SARI ÇİZMELİ yorumuna yanıt olarak

   Alternatif yoksa hırsız da olsa kalsın mi diosun. Bu kadar üretim kabızi ve çaresiz olmak neden. Daha ne kadar düşeceksiniz bitmisiz belediye alsın kulübü en azından maaşlar ödenir. Bı bitmediniz

   1. @Feridun yorumuna yanıt olarak

    belediye aldı da ne oldu? (ömer furkan banaz)
    ama adamları aldıklarına-alacaklarına pişman ettiniz…

  2. @SARI ÇİZMELİ yorumuna yanıt olarak

   Bu saatten sonra kimse bu işin altına elini sokmaz. İçimizdeki İrlandalılar varken. Hep yonetmleri sucluyoruz. Bu doğrudur. Hiç mi taraftar denilen çorbacı lari konuşmuyor. Bu kadar takımına Zarar veren bir taraftar grubu varmı dir acaba. Deplasmana git ceza içeride oyna ceza cezasız bir hafta varsa seyircisiz oynanmış demektir. Şimdi neyin kafasını yaşıyoruz. El birliği ile bu takımı bitirdik. Allah rahmet eylesin.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu