Bursaspor yönetim kurulu güncellendi(!)

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu yeni görev tanımları belli oldu.

Bursaspor Yönetim Kurulu‘nun yeni görev dağılımı şu şekilde oluştu;

Bursaspor Kulübü Başkanı: Mustafa Er

Bursaspor Kulübü Başkan Yardımcısı: Mustafa Er

Bursaspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu: Mustafa Er

Bursaspor Kulübü Basın Sözcüsü: Mustafa Er

Bursaspor Kulübü İdari İşlerden sorumlu As Başkanı: Mustafa Er

Bursaspor Kulübü Teknik Direktörü: Mustafa Er

2020/ 2021 Sezonu A Takım kadrosu: Mustafa’nın Er’leri

39 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Bs16 yorumuna yanıt olarak

   Mustafa yı övenler onun hatalarından kaçan ilk 2 şansını açıklasınlar.. Ataberki 8 hafta kadro dışı bırakıp 8 hafta kalecisiz oynadığımızı açıklasınlar. Hatalı oyuncu değişikleri i açıklasınlar.. Oyuncu kural değişikliklerini bilmediği için 2 maçta 10 kişi kaldığımızı açıklasınlar.. Zerre kadar oyuna müdahale taktik bilgisinin olmadığını göremediğimiz açıklasınlar .. Egosunu kaprislerini açıklasınlar.. Ha iyi yanları yokmu var elbet. Adamın hırsı yeter. Ona eyvallah ama bu takımı bozmasa bu takım güle oynaya çıkardı. Bişeyi abartmaya gerek yok.

   2
   10
   1. @King yorumuna yanıt olarak

    Sayın renktaşım küme düştüğümüz sezona gidelim seninle. Hocalarımıza bir bak , maçtan önce veya sonra yaptığı açıklamalara bir bak. Küme düştüğümüz de üzgünüz dediler ertesi gün kaçtılar. Bunlara verilen paralara bir bak. Gelelim geçen sezona. Gelen hocalara yine bir bak. Verilen , harcanan paralara yine bir bak. Sonuç ortada. Gelelim şimdi Mustafa hocaya. Ağzından bir kere para kelimesi çıkmadı. Genç kardeşlerimize her zaman güvendi. Sabredin göreceksiniz dedi , sonuç ortada. Herkesin düşer gözüyle bizim bile düşer gözüyle baktığımız takım play-off kovalıyor. Dediğim gibi kayıplar elbet olcak , olacaktır da. Sende diyorsun hatalar var diye. Ama oyunculara arma sevgisini başka hoca aşılayamazdı. Akhisar maçından sonra Emirhan’ın gözlerine bir bakmanı isterim. Çürükler elbet çıkar. Kafamıza takmayalım köstek değil destek olalım.

   2. @King yorumuna yanıt olarak

    Ottan uzak dur.Buraya ayık kafayla yaz.Sezon başı ligde kalırmı denen takımla bize çok güzel iş çıkarttılar.Geçen sene 20 transfer yapıp 90kusur milyon para harcanan takıma bunları söylemezsiniz.Neden çünkü süzme … anladın sen onu.2 dönem tahtası açılmamış,maaşların ödenmediği,elektriklerin kesildiği, primleri bile belediyenin ödediği,antrenman sahası bozuk diye topçusu sakatlanan takım ilk 2’den çıkacak.Sen kafayı yemişsin.Pardon neden 15puan farkla lider değil demen lazım.

    2
    1
   3. @King yorumuna yanıt olarak

    Omurgasızlar dik duruştan anlamaz.Sürüngenin hayatı sürünerek geçer.Sende böyle sadece kin kusarsın.Fakat bu kinin beynini yok edecek diyecem fakat beyin derken?Neyse Fesat insanlar ömründen yermiş.Yazık etme kendine.Hoş işsiz güçsüz evde takılırsan kafayı yemen normal.Bsşkalarınınbaşarılarıyla kalfayı yersin böyle

    3
    1
   4. @King yorumuna yanıt olarak

    Sonuç iyi olunca sus pus, ertesi gün vur abalıya.ininden çıkıp yine Hocaya sallamışsın.Zaten tüm yorumları nefret kusmak üzerine .Nefretinde boğul emi.Ama bak aslanlar köpekler istedi diye ölmezmi diyorlar.Sende yaşayarak öğreniyorsun.

    3
    1
    1. @Taha yorumuna yanıt olarak

     Korel ve Taha aynı kişi. Bursasporla ilgisi yok. Psikolojik sorunları olabilir:)) ames hastalığı:))

     1
     2
     1. @Masumlar apt yorumuna yanıt olarak

      Psikolojik sorunları olan sensin.Baksana hoca kıt aklını bitirmiş.Nefretinden sadece çıldırıyorsun.Bak mikser efendi gökten kemik yağmaz.Nedeni malum.Dediğim gibi Aslanlar it köpekler istedi diye ölmezmiş.

      1. @Taha yorumuna yanıt olarak

       Senin ags. Hastalığın bu:)) baya bir uğraş veriyorsun buralarda durumu buraya getirmek için:)) sen ne zaman bursasporlula ilgili bir şey yazacaksın bir maçı yorumlıyacaksın. Niye yapmıyorsun. İşin gücün burada milleti gaza getirip zevk alnan:)) unutma ags

  2. @Bs16 yorumuna yanıt olarak

   mustafa erin yapacak bir şeyi yok ki. tamam bazı haftalar ataberk yerine denizi oynatarak bir kaç puanımız gitti ama her insanın ufak tefek hatası olur. ama şuanki puanın da mustafa erin payı büyük. bize düzgün bir yönetim lazım. şampiyon başkan yazıcımızdan sonra bir daha doğru düzgün bir başkana sahip olamadık. adam gibi adam e.sağlamdan sonra ilk kez doğru bdüzgün bir tek direktöre sahip olduk ama başımızda yönetim yok

   10
   2
  3. @Bs16 yorumuna yanıt olarak

   Mustafa Er bu şehirde belediye başkanlığına aday olsun kesin kazanır.Çünkü çok dürüst ve çalışkan.İşini severek yapıyor ve iy köppekler buna mani olamıyorlar.Bu kulüpteki en güzel şey sendin hocam.Senciyiz Mustafa Er Hemde Ölümüne.

   46
   61
   1. @Teksaslı yorumuna yanıt olarak

    geçmiş gözümün önünden film şeridi gibi geçiyor.
    ertuğrul sağlama da ”adam gibi adam!” demiş şehrin altın anahtarını bile vermiştik. ama ağlatarak gönderdik.
    aynı şekilde başkan Yazıcı da. kendisine yapılan istifa çağrıları, verilen ültimatomlar, ve protesto amaçlı boşaltılan tribünler hala zihinlerde.
    bunlara levent kızılı da dahil edebiliriz.
    erkan kamatlarla, çakma collinalarla, ali akmanlarla gereğinden fazla uğraşıp zaman ve enerji kaybediyoruz.
    bunlarla mücadelenin yöntemleri bunlar değil.
    bu kadar kaos ve kargaşa futbol kenti Bursaya yakışmıyor diye düşünüyorum.
    son akhisar galibiyeti ile düşme sorunumuz kalmadı.
    bence bundan sonra başta spor basını ve taraftarlar olmak üzere camia artık biraz gazdan ayağı çekmeli.
    teknik, ve idari anlamda önümüzdeki sezon neler yapılabilir tartışmaları bugünden başlatılmalı.
    duyguların yerini akıl, mantık, bilim ve sükunet almalı diye düşünüyorum.

    20
    46
    1. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

     esas problem bursa bursasporu gözden silmiş 5000 genel kurul üyesi olan takım 765 kişi ile kongreye gidiyor ve tek bir başkan adday oda erkan kamat hedefsiz projesiz aday oluyorsa bunun hiçbir açıklaması yok bence bu durumda ancak bursasporun beka problemi var ortada büyük bir borç var.dünya kadar alacaklı var ta geçmiş yıllara kadar bu takıma hizmet verenlerden.yani yorumdaki arkafaşın dediği gibi boş işlerle uğraşmayıp kulübün ana sorununa eğilmek lazım bu şartlarda kulübe katar şeyhi bile gelmez bu borçla,yönetici arkadaşlar beceremiyorlar ama kınamakta içimden gelmiyor zira yapabilecekleri hiçbir şey yok ancak bursanın ileri gelen sanayi kuruluşları meslek kuruluşları ,siyasileri bu işe el atması lazım

 1. 1991 DEN BERİ KONGRE,5 YILDIR DA DİVAN KURULU ÜYESİYİM BEN BU KADAR BASİRETSİZ,BU KADAR HİÇ BİR İŞE YARAMAYAN BİR YÖNETİM GÖRMEDİM..BETERİN BETERİ VARMIŞ…MESTAN I BİLE ARATTI

  59
  9
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Belki eleştirilerde haklısınız ama bu yönetim gelmeseydi 1991 den beri yönetim bulamamış bi bursaspor olacaktı karşında. Hangisi daha mutlu ederdi iyi düşünün. Bursaspor başkn bulamadı. Bu yazılar haberler heryerde oldugunu düşünün. Başkansız takım oldugumuzu.

   1
   9
  1. @manas yorumuna yanıt olarak

   Güzel haber Hoca hem saha içinde savaşıyor hem saha dışında savaşıyor Başkan denen çulsuz geldiğinden beri sadece Forma dağıtıyor birde Barbüke partisi olunca gözüküyor başka işe yaramıyor Mustafa hoca Her türlü övgüyü hak ediyor elindeki kısıtlı imkânlara rağmen başarılı böyle dürüst hocaya herkesin destek olması lâzım biz ne çakal sahtekâr hocalar gördük hepsi paralarını alıp defolup gittiler

   13
   2
 2. Mustafa Er’i de kötülemekte ne bileyim , biraz şov bence. siyaha beyaz demek gibi. Keşke hep Bursaspor’da kalsa.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu