Bursaspor yollarını ayırdı

Bursaspor Basketbol takımında Mallik Newman ile yollar ayrıldı.

Kulübün resmi sosyal medya açıklamasında “Yeni sezon öncesi kadromuza kattığımız ABD’li oyuncumuz Malik Newman ile yaptığımız görüşme sonrasında karşılıklı olarak yollarımızı ayırma kararı aldık. Newman’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eder yeni kulübünde başarılar dileriz.” ifadeleri kullanıldı.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Ben başkanlıkta kalayım sende teknik direktörlükte mis gibi geçinir gideriz.boşver şimdi bursasporu. Taraftar mı iki gün sonra unuturlar gider. Muhteşem ikili iş başında.yakında sinemalarda.

   2
   1
  2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Hocaya güveniyorum. Ya Malik ya Munford gidecekti. O Malik’i seçti. Munford 1 numara Malik 2 numara oynuyordu. Munford 29 Malik 24 yaşında. Munford şuursuzca saldırıyor bir tutturursa en az 20 sayı tutturamazsa maçı veriyor. Malik daha şutör ama daha yumuşak. Açıkçası ben Malik’in kalması taraftarıydım, hazır 1 numaraya Peters gelmişken ama son 3 maç Malik düşerken Munford toparladı. Bir de eski takım arkadaşı Shayok geldi. Umarım doğru karar olmuştur. Bu hoca inşallah başarılı olup yıllarca takımın başında kalır.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu