Bursaspor yenilgisi sonrası tesisleri bastılar!

Kocaeliespor'un Bursaspor deplasmanında 2-1 mağlup olmasının ardından taraftarlar Kocaelispor Brunga Tesisleri'ne gitti.

Son alınan 2-1’lik Bursaspor mağlubiyetinin ardından büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kocaelispor taraftarları, Kocaelispor Brunga Tesisleri‘nde toplandı.

Yeşil siyahlı taraftarlar Marmara Derbisi’nde alınan skora ve takımın ligdeki konumuna isyan ederek, dönüş yolundaki kafileyi beklemeye başladı. Emniyet güçleri ise olumsuz bir durum yaşanmaması adına tesislerde geniş güvenlik önlemleri aldı.

Kaynak
Çağdaş Kocaeli

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Bir kocaeli taraftarı burada yazıyordu.
   Bana cevaben pınarbaşının ineklerinden bahsediyordu.
   Bizim takım onları körfezin kokulu sularında ki sineklerle muhatap etti.
   Herkes haddini bilecek.

   15
   1
 1. BURSAYLA TEXASLA UĞRAŞILMAZ BEYLEEEERR. BİZİM DOSTLUĞUMUZU KAZANIN DÜŞMANLIĞIMIZI DEĞİİİLL. HADİ KUMDA OYNAYIN, YİYİN BİRBİRİNİZİ ŞİMDİ. KOCAELİNDE O ÇİRKEFLİKLERİ YAPMICAKTINIZ BİZE

  24
  1
 2. Geçen hafta kendi evinde Musafir takım Denizlispor dan 5-1 lik skor ile mağlup oldu ki birşey yok. Koca Bursaspor deplasmanı yeneceğini düşünmüşler nasıl bir durum anlamadım.

  4
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu