Bursaspor yeni medya hesaplarını duyurdu

Bursaspor Kulübü yeni sosyal medya hesaplarını tanıttı.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Mazbatayı aldığından beri olumlu hareketlerde bulunup bizi daha da umutlandırıyorsun Başkan Allah yolunu açık etsin bu sene o sene 🙏

  52
 2. Biraz profesyonelce olalım.Bravo çok güzel başlangıç oldu. Bursasporumuz sıradan takım değil…Biraz Ertuğrul sağlam zammını andırıyor.

  Inşallah tekradan o güzel günlere kavuşuruz..

  31
 3. Emin Adanur güzel başlangıç yaptı, inşallah böyle devam eder. Tahtayı açar, süper lige çıkarırsa bizi, yıllar boyunca Bursaspor başkanlığı yapacağını düşünüyorum.

  29
 4. Adamlar profesyonel olunca başka oluyo tabi..ulan kamat, ulan mestan, ulan ali ay ,ulan bolükbaşı..ulan sizin neyinize be bursaspor başkanliği..ömur törpüleri yediniz ulan bursasporun 10senesini.hay ulan ya!!!

  26
 5. İnşallah ekonomik ve sportif başarı da gelir. Çünkü borç olmasa bunlar sportif başarı olmasa da önemli şeyler ama borç kulübü öyle zor duruma sokuyor ki sportif başarısız diğer şeyler biraz anlamsız kalıyor.

  15
 6. Kurumsallaşma yönünden güzel hamleler Allah yar ve yardımcınız olsun istediğiniz süper lige çıkarsınız İnşallah Komşu.

 7. Bugün yeni bursaspor alt yapı koordinatörünü imzalanırken adamı döndürüp iptal edip tekrar cenckciler çetesine teslim olan kulübümüze çok yazık kurtulun şu kanserlerden ve bunu açıklayın şeffaflık nerede

  1
  18

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu