Bursaspor yeni anlaşmasını resmen açıkladı

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden BİTCİ Teknoloji ile anlaşıldığını açıkladı.

Kulübün paylaşımı şöyle;

Türkiye’de şampiyonluk yaşayan altı kulüpten biri olan Kulübümüz, taraftar token projesi için BİTCİ Teknoloji ile anlaştı. Söz konusu anlaşma kapsamında hayata geçecek Bursaspor Taraftar Token önümüzdeki günlerde satışa sunulacak.

Bodrum merkezli blockchain şirketi BİTCİ Teknoloji, dünya genelindeki 14’üncü taraftar token projesini, Türkiye’nin köklü kulüplerinden Bursaspor ile hayata geçiriyor. 2009-2010 sezonunda Türkiye Süper Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayarak Türk futbolunda önemli bir başarıya imza atan Bursaspor, bugün itibarıyla ülkemizde şampiyonluk coşkusu yaşayan 6 büyük kulüpten biri konumunda.

Söz konusu iş birliği kapsamında, BİTCİ Teknoloji ve Bursaspor tarafından geliştirilecek Bursaspor Taraftar Token önümüzdeki günlerde avantajlı ön satış fiyatıyla satışa sunulacak. Yatırımcılar ve taraftarlar, Bursaspor Taraftar Token’ları Bitci.com üzerinden ellerinde bulundurdukları Bitcicoin’ler aracılığıyla alabilecek. Token satışlarıyla ilgili takvim de BİTCİ Teknoloji ve Bursaspor’un resmi hesaplarından yatırımcılar ve taraftarlarla paylaşılacak.

KAZANAN TAKIMLARIN TERCİHİ

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan BİTCİ Teknoloji CEO’su Onur Altan Tan, “Bitci Teknoloji olarak, dünyanın farklı coğrafyalarında, çok önemli taraftar token projeleri içerisinde yer alıyoruz. Bununla birlikte, Türk sporuyla ilgili üzerimize düşen bir görev, bir sorumluluk olduğunda, Türk takımlarını ve Türk spor endüstrisini desteklemeyi her zaman en büyük öncelik olarak görüyoruz. Bugüne kadar hep bu sorumluluk bilinciyle çalıştık, bundan sonra da bu kararlı tutumu sergilemeye devam edeceğiz. Bursaspor ile hayata geçirdiğimiz bu anlaşma da bu yaklaşımımızın en büyük göstergelerinden biri. Türkiye’de her kulüp değerli fakat Bursaspor’un Süper Lig tarihinde de ayrı bir yeri var. Bugün ülkemizde şampiyonluk yaşamış altı büyük takımdan biri. Türk spor tarihine geçmiş, gücünü yediden yetmişe herkesin bildiği inanılmaz bir taraftarı var. Biz de Bitci Teknoloji olarak, takımlarına her daim sahip çıkan bu büyük taraftarın yaşadığı deneyimi, takımlarıyla olan etkileşimini mükemmelleştirecek çok önemli bir projeyi hayata geçiriyoruz” dedi.

Bursaspor ile yapılan görüşmelerden sonra Bursaspor Yönetimi, Bitci Teknoloji’nin Bursaspor camiası için en iyi bir seçenek olduğuna; bu anlaşmanın Bursaspor’a çok büyük katma değer yaratacağına karar verdi. Her zaman altını çizdiğimiz üzere; Türk sporunun gelişmesi ancak ve ancak, bireylerin kişisel kararlarını aşan bir yönetim anlayışı ve camiaların sesi olabilen sorumluluk sahibi yöneticilerin kulüplerimizde daha fazla görev almasıyla mümkün olacaktır. Bu vesileyle, Bursaspor gibi bir değere ülkemiz adına sahip çıktığı için Sayın Başkan Hayrettin Gülgüler başta olmak üzere Bursaspor’un mevcut Yönetim Kurulu’na, bu projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ekip Liderimiz Emin Adanur ise şunları söyledi: “Kulübümüzü içinde bulunduğumuz ekonomik çıkmazdan kurtarmaya çalışırken, karşılıklı değer oluşturan bir yaklaşımla tekliflerini sunan; ülkemizde kurulu, yerli ve milli BİTCİ Teknoloji A.Ş. ile kulübümüzün menfaatleri gözetilerek anlaşılmıştır. Ayrıca ortaya çıkan kazanç yine ülke ekonomimize katkıda bulunacaktır. Camiamıza hayırlı olsun.”

31 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @coolcocuq yorumuna yanıt olarak

   Hep boş haberler yapılması gerekenler yapılmıyor verilen sözler yerine getirilmiyor şu anki durumu kamatın yönetiminden ne farkı var?!!

   12
   73
 1. Yapılan yorumlar hep Bursaspor lehine olmasına rağmen eksilenme sayısı çok fazla. Şaşırtıcı. Öncelikle içimizdeki düşmanlardan kurtulmamız gerekiyor diye düşünüyorum.

  39
  10
   1. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

    Üye yapdılarda millet olmadımı? stat kaç
    Kişi alıyor Bildiğim kadar 43 331 koltuk kapasiteli
    Yapsınlar okadar üye Veletdayin Amin
    Kurban Bayramınız mübarek olsun

 2. Zenginlerin doymak bilmediği ve dünyayı istedikleri gibi yönettikleri bu saçma düzende,bu anlaşmanın, eski kafalı bir insan olarak,insanlara ve taraftara faydasının değil, zararının olacağını düşünenler denim.Tek temennim Bursaspor’a faydasının olması.

  28
  55
  1. @Anti-yorum yorumuna yanıt olarak

   Yaptığı alışverişi bakkalın veresiye defterine yazdıran (kendi deyimiyle eski kafalı) insanın konuya yaklaşımını ibretle okuduk

   9
   12
   1. @Reel yorum yorumuna yanıt olarak

    Önlem almadan sadece piyasanın gazı ile tosuncuk, btc vb gibi altyapısı eksik ve yeterli bilgi akılı olmayan; sazan silkeleme hareketlerin çok olduğu portallarda; ailesi yıkılan, kendi yaşamına son veren insanlar olduğunu düşünürsek; kendisini eski kafalı olarak yorumlayacak erdemde (bu işi pek bilmediğini belirten) bir bireyin tereddütlü yaklaşımı ile “kulüp için iyi olsun” temennisine ; bu yorumu yapan örümcek ağlı yoz zihniyet. Seni ibretle izlemeye devam edeceğiz

 3. Başkan çorbacilara inat devam,onlari kaale alma,belediyeden biri olmayinca onlarin mamalari kesilir, bunlar onlarin daha igünleri

  17
  10
 4. İyi hoş da güldük, eğlendik, kavga ettik,sitem ettik de mevzuya gelelim.
  Hani büyük sürprizler vardı.
  Hani tahta açılıyordu.
  Sadede gelelim.
  Laflarınız artık icraata dönüşsün.

  7
  15

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu