Bursaspor YB Holding şov yaptı

Basketbol Gençler Ligi'nin ilk haftasında Onvo Büyükçekmece Basketbol'a konuk olan Bursaspor YB Holding mücadeleyi farklı kazandı.

Basketbol Gençler Ligi ilk hafta maçında Bursaspor YB Holding deplasmanda karşılaştığı Onvo Büyükçekmece Basketbol’u 94-56 mağlup ederek sezona iyi bir başlangıç yaptı.

Bursasporlu gençler tüm çeyrekleri önde kapattı.

1.Çeyrek: 16 – 23

2.Çeyrek: 30 – 46

3.Çeyrek: 48 – 66

Yeşil-beyazlı takımda Berk Can Akın 19 sayı, 9 ribaund, 4 asist / Berkan Yağız Baykurt 18 sayı, 4 ribaund, 5 asist / Erhan Bölükbaşı 11 sayı, 4 ribaund, 1 asist / Ege Erzine 11 sayı, 2 ribaund ile oynadı.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Bu site yakında Bursa Basketliyiz sayfası olacak! Futbol Tüzük Kongresine 35 kişi geliyor, nedeni eski yıkıcı yönetimleri başa getiren 1000 üye yeni tüzükten korktukları için gelmemişler 1.5-2 Milyar TL ve yağmalanan mal mülk çamuru kendilerine bulaşmasın diye herhalde! Bilet fiyatları 20-50 TL yani 1-2 Euro’ya düşürüldüğü halde maçlara gelmeyen çorbacılar Basket Arenasını mekan edindi çorba nerede onlar orada iki gün sonra orayada cezalar yağar küfür ve çorba meselelerinden herhalde BAL ligine bile düşersek bu kulüp yok olmadan kimse akılanmayacak ve 1.5-2 Milyar TL borç ile zaten bu durumun düzelmesi imkansız ötesi gibi ve Akbabalar kenardan kendilerine kağıt üzerinde yazdıkları borçları silmeden bekliyorlar Neden Acaba?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu