Bursaspor ve Rams İnşaat’ı BURSİAD buluşturdu

Bursasporlu Sanayici ve İş İnsanları Derneği (BURSİAD), yaklaşan kongre öncesi Bursaspor’a destek olmak amacıyla önemli bir organizasyon düzenledi.

BURSİAD’ın ev sahipliğinde yapılan “BURSİAD ile Biz Bize” isimli programa, Bursaspor başkan adayı Sinan Bür ve ekibi ile RAMS İnşaat Genel Kurul Başkanı Devran Bülbül katıldı.

ENES CAN DEMİR KONUK ETTİ

BURSİAD Başkanı ve eski Bursaspor yöneticisi Enes Can Demir’in ev sahipliğinde düzenlenen gecede, Başkan adayı Sinan Bür ile Rams İnşaat Başkanı Devran Bülbül’ün, Bursaspor’la ilgili projeler konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunduğu bildirildi.

BURSİAD, bu geceyle ilgili olarak, sosyal medya hesaplarından şu açıklamayı yaptı:

“RAMS İnşaat Genel Kurul Başkanı Devran Bülbül katılımlarıyla ‘BURSİAD ile Biz Bize’ programımızı gerçekleştirdik. Global ve yerel seviyede inşaat sektörünü, sektörün geleceğini ve Türk futbolunu konuşarak, engin tecrübelerinden istifade ettik. Programımıza katılan Bursamıza ve Bursasporumuza gönül vermiş tüm dostlarımıza ve sevgili üyelerimize keyifli sohbetlerinden dolayı teşekkür ederiz.”

ASLANTEPE VE BAŞAKŞEHİR’E SPONSPOR OLMUŞTU

Son dönemde futbolla ilgili yatırımlarıyla dikkat çeken Rams İnşaat, Galatasaray’ın Aslantepe’deki stadına Rams Park şeklinde isim sponsoru olurken, bir başka Süper Lig ekibi Başakşehir’in adının önüne de isim sponsorluğu anlaşması yaptı.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Tanıdığınız en büyük Bursasporlunun en büyüğüdür Enes Can Demir. Keşke Başkan adayı olsa da kurtuluşa geçsek. Ömer başkanın yanında sıyrılıp fikirlerini icraate geçirememişti

  27
  8
  1. @Angela Merkel yorumuna yanıt olarak

   Enes Bey’e helal olsun belli ki Sinan BÜR’e desteğini sunacak. Bu görüşmeden sonuç çıkar ya da çıkmaz bilemem ama gerçekleşmesi bile özel bir adımdır gözümde. Umarım iş birliği imkanı olur.

   31
   3
  1. @Ercan yorumuna yanıt olarak

   Yani, zamanında maç satarak Bursaspor’un tarihini lekeleyen futbolcuların şimdide yönetici olmasını istiyorsunuz, Sinan bür bu şehre yeni gelmedi neden daha önce aday olmadı,

 2. Sinan Bür ve ekibi belli ki maddi desteği dışarıda arayacak. Daha önce de verilen sözlerin tutulmadığını gördük. Yani adam arkandayız mesajı verir seçildikten sonra destek vermeyebilir. Sinan Bür çok büyük Bursaspor’ludur ama keşke daha genç enerjik bir başkan adayı çıksaydı. Yanlış anlaşılmasın kötü başkan olur demiyorum. Sadece gelmişsiniz 74 yaşına başkanlık denen iş hem çok meşakkatli, hem çok stresli hem çok yıpratıcı bir olay.

  14
  7
 3. Bursapsor camiası birlik beraberlik içinde olmayı başarabilirsek başkan kim olmuş önemi yok bence daha fazla gecikmeden kenetlenme zamanı

  4
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu