Bursaspor ve İnegölspor PFDK’da!

TFF’den yapılan açıklamaya göre Bursaspor hafta sonu oynanan İnegölspor maçındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle PFDK’ya sevk edildi.

Açıklama şöyle;

BURSASPOR Kulübü’nün 23.10.2022 tarihinde oynanan BURSASPOR-İNEGÖLSPOR TFF 2. Lig Beyaz Grup müsabakasındaki “çirkin ve kötü tezahüratı” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 53. maddesi uyarınca ve “saha olayları” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 52. maddesi uyarınca PFDK’ya sevkine karar verilmiştir.

İNEGÖLSPOR Kulübü’nün 23.10.2022 tarihinde oynanan BURSASPOR-İNEGÖLSPOR TFF 2. Lig Beyaz Grup müsabakasındaki “çirkin ve kötü tezahüratı” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 53. maddesi uyarınca ve “saha olayları” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 52. maddesi uyarınca PFDK’ya sevkine karar verilmiştir.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   bursa’ya gelip, timsah arenada hakaret ve küfürlerle stadı sallayan sözde inegölsporlular
   sizi bir kaç hafta sonra inegölspor stadında hamediyespor karşısında görmek istiyoruz.
   sizin ne olduğunuz o maçta belli olacaktır….
   mal mı yoksa nal mı ?

   4
   3
   1. @dahi yorumuna yanıt olarak

    Bu taraftar varken başka düşmana gerek yok. Zarar verdiğinizi ne zaman anlayacaksınız Allah aşkına. Bursa-İnegöl; iki ilçe arasında olsa anlarım da biri il diğeri ilçesi. Hale bak..

    4
    2
  2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursaspor’lular Bursaspor a ceza aldıran sözde taraftar olan tirbunlerdeki kendini bilmezlerin RA den RB dan AA dan MM dan kulüp u soyup soyanlardan ne farkları var

   6
   1
 1. al birini vur ötekine..!
  tabi bunu sadece tribünler için söylüyorum.
  atalarımız boşuna dememiş, at sahibine göre kişner! diye.
  taraftar, kulübün sahibi olduğunu iddia etmese bu örneği vermezdim.
  ne yazık ki bizim taraftar çok arabesk.
  a- bunların olduğu yerde top-mop oynanmaz. futbolcu-mutbolcu yetişmez.
  b- oraya başkan-maşkan gelmez.
  c- orada antrenör-mantrenör durmaz.
  çünkü Bursa da herkes başkan. herkes antrenör. herkes futbolcu.
  bunu ben söylemiyorum, daha dün selim abim kendi söyledi, ‘
  ‘bayburta gelenlerden bir on bir çıkarsaydım o gün orada yenilmezdik!”
  ben abime inanıyorum,
  tek kelimeyle ”selim abim antrenör Bursaspor şampiyon!”

  7
  1
 2. Bu küfür eden hayvanoğlu hayvanların Bırsaspor’a verdiği zararı yeryüzünde hiç taraftar gurubu vermemiştir.

  Koyacaksın bu mahlukatın içlerine bodyguardlar. Küfür edenin ağzını burnunu paramparça edecek. Dayak nasıl atılır tüm tribün de görecek.

  3 – 5 maça kalmaz PFDK ile işimiz kalmaz.

  6
  1
  1. @Kayhan Esnafı yorumuna yanıt olarak

   Siz nereyi okuyonuz ya ? İnegölspor taraftarına verilen cezayı Bursaspor olarak nasıl okuyorsunuz. Bi daha okuyun, bok atmak için yorum yapmayın.
   “ İNEGÖLSPOR Kulübü’nün 23.10.2022 tarihinde oynanan BURSASPOR-İNEGÖLSPOR TFF 2. Lig Beyaz Grup müsabakasındaki “çirkin ve kötü tezahüratı” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 53. maddesi uyarınca ve “saha olayları” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 52. maddesi uyarınca PFDK’ya sevkine karar verilmiştir.”

   12
  2. @Kayhan Esnafı yorumuna yanıt olarak

   kardesım ben deplasman tırbunun hemen yanındaydım 15-20 kısıyız ınegolluler ters ters bakıyor otekı ıbne haraketlerı yapıyor bıze edılen kufurlerden haberın yok sanırım bızde aynı sekılde gerı donduk onları kudurttuk ve 2-1 galibiyet ile 3 puanı hanemıze yazdırdık.Pogno Verde teşekkürler.

   1
   1
 3. PFDK dedikleri ahlak polisi gibi. Küfürsüz maç dünyanın hiç bir yerinde yok. Türkiye’yi yavaş yavaş şeriata hazırlıyorlar.

  6
  7
 4. Bize neyin cezası 90 dakika küfür eden İnegöllü şerefsizlerdir.Bu amk tffside bize ceza kesmek için bahane arıyor.İstanbulun köpekleri Bursaspor düşmanları

  5
  6
 5. Bu PFDK Amed SF adında ki PKK futbol kulübüne ceza veremezken bize yağdırıyor bu kadar kimsesiz savunmasız kalmamıştı bu klüp yazık Bilenser, Altepe, Çinoğlu, Üstenci zaten İbrahim Yazıcı saymıyorum bile yazık etiniz bize kurt kışı geçirir ama ayazı unutmaz Alınır, Soylu, Reis, AKP bizi düşüren Bolulu İzmirli Bandırmalı Ankaralı CHP yazık siyasi soytarılar Bursa’dan para kazanıp Bursaspor u yok sayan sayın işadamları ve bürokratlar sizde birgün bize oy dilenmeye geleceksiniz

  4
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu