Bursaspor ve Eskişehirspor görüşüyor!

Yeni sezon hazırlıklarını Afyon'da sürdüren Bursaspor ve Eskişehirspor'un hazırlık maçı oynaması için sosyal medyada yapılan bir çağrıya destek geldi.

İki takımın 2022-2023 sezonunun hazırlıkları için aynı yerde kamp yaptığı öğrenilince her iki camiadan da hazırlık maçı istekleri geldi.

Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek; “Görüşmelere başladık. Tarihler her iki takıma da uyarsa olacak” ifadelerini kullandı.

Türk futbolunun iki büyük çınarı tarihler uyması halinde hazırlık maçında karşı karşıya gelecek.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Nsj yorumuna yanıt olarak

    Bizim taraftarınki daha fazla oynuyor. Adamları durup dururken tahrik ediyor ve dostluğu hep biz bozuyoruz. Malesef.

    3
    5
 1. IKI TAKIMDA YÖNETİMSEL HATALARDAN DOLAYI HİÇ HAK ETMEDİKLERİ KONUMFA BULUNMAKTALAR INDALLAH BU DAN SONRA BU HATALAR OLMAZ

  41
  7
 2. Ne kadar rekabet içinde olsakta gerçekten camia olarak bakınca iki koca çınar, rekabet saha içinde kalmalı hem komşu hemde camia olarak benzer iki takım birbirine sahip destek çıkarak hak ettikleri yere gelmeli, gerekirse bizde onları ağırlarız hatta bence deplasman tribünleri dahi açılmalı, herkese düşman olmanın bir faydası olmadığını geçte olsa anlamışızdır , umarım..

  25
  5
 3. Yıllarca komşu Es Es’le didiştik, gereksiz yere gerginlikler yaşadık. Her iki kulüp de süper ligin en köklü ve güzide camiaları. Ama her ikimiz de yönetimsel hatalar yüzünden buralara düştük. Heriflerle çuf çuf diye dalga geçtik. Ank Gücü’nü, Göztepe’yi dost zannettik. Her ikisi de defalarca ebemizi dikti. Bizi ligden düşürdü. Bence Es Es ile kardeş olup, el ele vermeliyiz.

  24
  7
 4. Süperligde İstanbulspor,kasımpaşa,başakşehir,karagümrük,
  ümraniye out.
  Bursaspor,eskişehir,kocaeli,sakarya göztepe in

  3
  6

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu