Bursaspor ve Ertekin ayrılığı resmileşti!

Bursaspor Kulübü resmi bir açıklama yayınladı.

Açıklama şöyle;

Teknik Direktörümüz İsmail Ertekin ve yardımcısı Yalçın Gündüz ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız.

Kendilerine emekleri için teşekkür eder, bundan sonraki yaşantılarında başarılar dileriz.

28 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @bursaspor1963 yorumuna yanıt olarak

   Hahaha hala Mustafa Er ismi mi dolaşıyor? 2 senedir uğramıyordum napıyorsunuz bir bakayım dedim çorbacılar 😀 Hicmi degisen birsey olmaz arkadas. Çare Ali Ay ve Zidane Adnan Örnektir!!

   3
   6
  2. @bursaspor1963 yorumuna yanıt olarak

   Hay mustine yaaa biz mustinin antrenörlük kursumuyuz arkadaş yan pas geri pas izleye izleye 3.lig e gideriz, valla seninle anlaşsalar teknik direktörlük için sana destek olcam bırak yeter ki şu mustiyi 😀

   16
   9
 1. Hiç kafa yormayın getirin Mustafa Er i adam tarihe geçsin bizi bütün liglerden tek tek düşüren kişi olarak…Biz can derdindeyken o trip atar önce Enver i kadro dışı bırakır sonra da kendini…

  33
  19
  1. @@bursasporluyuz yorumuna yanıt olarak

   Hala Mustafa hoca diyenleri anlamıyorum denememe tahtası olduk sanki Yılmaz hoca bağıra bağıra ben burdayım dedi biz görmezden geldik kim gelirse gelsin bu takıma ofansif futbol oynatmaya herkes aynı seneryoyu yaşar bu takım savunma yapamıyor .

   11
 2. Özer Hurmacı oyuncu ve teknik sorumlu olarak devam etsin. Bu saatten sonra kim gelecek,kime ne faydası olacak….Bu güne kadar böyle zamanlarda gelenlerin herhangi bir katkısı,faydası oldu mu? Sürekli denenmiş ve de sonu hep hüsranla bitmiş işlerin aksine bir kerede farklı bir şey yapın.

  19
  4
 3. hakkını helal et hocam. kıymetini bilemedik. beyler benim yorumuma olumsuz cevap yazana lafım pis. ona göre. aslan yattığı yerden belli olur. okadarrr

  12
  24
 4. tahsin tam ve ismail ertekin bu işi beceremedi.
  bu işi futbol camiası tarafından tanınan bir hocaya teslim etmeliyiz.
  e.sağlam veya y.vural
  yanlarına okan yılmaz hocayı vereceksiniz.
  en az 3 yıllık sözleşme…

  6
  2
 5. En mantıklı tercih eğer görevleri devam ediyorsa mevcut oyuncuları geçmişte yetiştiren hocaların göreve gelmeleridir.
  Böylelikle en azından lige veda etmekten kurtulabiliriz.

  2
  12

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu