Bursaspor Vakfı devir teslim töreni yapıldı

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen Bursaspor Vakfı Genel Kurulu'nda Başkan seçilen Ali Ademoğlu ve yönetimin devir teslim töreni Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizde gerçekleşti. Törene Bursaspor Vakfı yönetim kurulu ve Bursaspor Vakfı eski başkanı Galip Sakder katıldı.

Bursaspor Vakfı eski başkanı Galip Sakder devir teslim töreninde şöyle konuştu; “Artık birlik, beraberlik zamanı. Benimle beraber bu yola çıkıp Vakıf’ta yürüyen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yeni yönetimimiz Bursaspor Vakfı‘nı en iyi yerlere taşıyacaklardır. Kim Bursaspor‘a hizmet ediyorsa onların arkasındayız. Ben güvenilir bir ele bırakıyorum. Ali Ademoğlu ve ekibine hayırlı, uğurlu olsun diyorum.

Bursaspor Vakfı Başkanı Ali Ademoğlu ise ” Değerli Divan Başkanım Galip Sakder‘e Vakıf’a verdikleri emekler şahsınız ve yönetim kurulunuza teşekkür ediyorum. İnşallah bu birlik ve beraberlik devam edecektir. Vakıf çok önemli burada görev almaz bizler için bir şeref. Vakıf’ın en önemli özelliği fiziksel yapılar yapmasıdır. Bizim hayalimiz Bursaspor Okulu, bununla ilgili temasları yapacağız. Bursaspor Müzesi için girişimlerimiz olacak. Birlik olup her şeyi yapacağız.

1 Yorum Onay bekleyen yorum yok

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu