Bursaspor üyelik başvuru açıklaması

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden 9 Şubat 2017 tarihli tüzüğü gereğince Aralık 2017 tarihinde kulübe yapılan üyelik başvuruları yayınladı.

Açıklama şöyle:

Tüzüğümüzün 9.1 maddesi gereği üyelik başvuru koşullarını yerine getiren 9 üye adayının isimleri belirlenmiştir.

Başvurular, Üye Kabul ve Sicil Kurulu’nca tüzük hükümlerine göre incelenecek olup, değerlendirme sonuçları Yönetim Kurulu’na sunulacaktır.

Tüzüğümüzün 9.2 maddesi gereği internet üzerinden açıklamamız gereken üyelik başvuruları aşağıdadır.

 

SIRA

ADI SOYADI

1

TOLGA ÖZDAMAR

2

ÖMER SEVEN

3

NURETTİN ER

4

MURAT YAVUZ

5

MEHMET ALİ ALTIN

6

ENİS ALTUN

7

ÖMER AKPINAR

8

İMDAT TÜRKÖZ

9

ARMAĞAN GERÇEKSİ

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Malesef hiç pazarlama zekamız yok.. Makedonya’da yaşıyorum, Arnavut bir arkadaşım Manchester United üyesi oldu… Yurt dışında yaşayan bir Bursasporlu olarak daha kolay imkanlar ile ben neden Bursaspor üyesi olamıyorum… Düşünsenize cüzi miktarda üyelik verilse yılda 50 tl, 1 milyon üye yapılsa, çeşitli pazarlama teknikleri ile, yılda sadece üyelerden 50 milyon tl kazanacaksın…

  12
  1
  1. @Uskuplu yorumuna yanıt olarak

   Yılda 50 milyon tl ile yani yaklaşık 10 12 milyon avro ile kaliteli 2 3 veya tek bomba transfer yaparsın, hersene şampiyonluğa oynarsın… şampiyonlar ligine de katıldın mı paraya para demezsin, acı ama gerçek Beşiktaş bu sezon dahil 3 sezondur muhteşem işler yapıyor. Belki hemen sonuç alamayız ama 2 3 sene içerisinde olur… sonra gelsin dolu stadyum gelsin sponsorlar. ..

   12
   1
 2. Kombine sayisi kadar uye olmali, nedir ya yillik 150lira mi ne? Yazik. Stadin onunde Mac gunler form dagitilsin. Bunu da mi Ben soyliim be abicim!

  10
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu