Bursaspor üyelik aidatları değişti!

Bursaspor Kulübü’nün Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu'nda alınan karar gereği üyelik aidatları zamlandı.

Olağan İdari ve Mali Genel Kurul’da üye giriş ücretlerinin 01 Ocak 2023’den itibaren 1000 TL’ye, üye aidatlarının da 400 TL’ye yükseltilmesi oy çokluğu ile kabul edildi.

Bursaspor tüzüğü gereği 2020-2021 yılı aidat ödemelerini zamanında yapmadıkları için askıya alınan 357 üyemizin üyeliğinin düşmesi konusu karara bağlandı. 357 üyenin tüm uyarılara rağmen ödemelerini gerçekleştirmemelerinden dolayı üyelikleri düşürüldü.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. bursaspor kulubu buyuk bir kuluptur.sampiyon bir takimdir.bu kulube uyelik aidati en yillik en az 3.000 tl olmalidir.onune gelen bu kulibe uye olmamalidir.yolda yurumesini bilmeyan adam bursaspor kulubune uye.nerede cokluk orada bokluk.10 tl verip bilet almayan corbacilar kulup uyesi.hayir diyorum kardesim.secim zamanida hic bir kimse baska birinin uyelik aidatini odememeli.buna bir onlem alinmali.nicelik degil nitelik daha onemli.yuz tane uye olsun adam gibi adamlardan olsun.isteyende begdnmesin gercek olan budur

    10
    2

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu