Bursaspor, Ümraniyespor biletleri satışa çıkıyor

8 Mayıs Pazar günü saat 16:00'da Bitci Timsah Park'ta oynanacak olan B. S. Ümraniyespor maçı biletleri bugün 11.00 itibariyle satışa çıkıyor.

Bilet fiyatlarımız şu şekildedir;

Güney Kale Arkası Tribünü: 5,00 TL

Kuzey Kale Arkası Tribünü: 5,00 TL

Doğu Üst Tribünü: 10,00 TL

Doğu Alt Tribünü: 15,00 TL

Batı Alt Tribünü: 50,00 TL

VIP 1. Balkon Tribünü: 100,00 TL

1963 Tribünü: 150,00 TL

Passolig sahibi kadın ve 18 yaş altı çocuklarımıza Kuzey ve Güney Kale Arkası Tribünlerimiz ücretsizdir. Passolig sahibi kadın ve 18 yaş altı çocuklarımıza bilet yüklemesi, stadyum önündeki bilet gişesinden Passolig ve kimlik göstermek suretiyle gününe 7 Mayıs Cumartesi gününe kadar yapılacaktır.

Maç günü hiçbir şekilde bilet yüklemesi yapılmayacaktır.

BİLGİLER;

– Bilet satışları passo.com.tr web sitesi, PASSO Mobil Uygulama üzerinden yapılacaktır. (E-bilet)

TFF’nin Covid-19 tedbirleri kapsamında almış olduğu karar gereği müsabakaya misafir seyirci alınmayacaktır.

Passolig kart başvurusu ve kart vizeleme işlemleri passo.com.tr web sitesi, Passo Mobil Uygulaması, N’kolay satış noktalarından yapılacaktır. Stadyum gişelerinden maç günü kart başvuru işlemi yapılmamaktadır.

– 7 yaş ve üzeri çocuklara Passolig ve maç bileti alınması zorunludur.

– Passo Mobil Uygulama ile müsabaka girişi yapılabilir.

ENGELLİ TARAFTARLARIMIZ İÇİN BİLET YÜKLEMELERİ

– Stadyumumuzda 106 adet engelli ve refakatçi koltuğu bulunmaktadır. Engelli tribün biletlerinden faydalanacak taraftarlarımız müracaatlarını aşağıda belirtilen bilgiler ile birlikte 6 Mayıs Cuma günü saat 18:00’e kadar engeltanimiyorum@bursaspor.org.tr adresine mail göndererek yapabilirler. Stadyum gişelerinden engelli tribünü bilet yüklemeleri yapılmayacaktır.

– Yapılan müracaatlar sonrasında maç biletleri engelli kriterlerine uyan taraftarlarımıza maç günü bilet yüklemeleri yapılacaktır.

Gerekli Bilgiler;
Ad Soyad // TC Kimlik Numarası // HES Kodu // Engelli Kartı Fotoğrafı (Ön ve Arka Yüz)
Not: Engelli kartında ‘’Ulaşımda Refakatçi Hakkı Vardır’’ ibaresi olan taraftarlarımız aynı mail içerisinde refakatçisi içinde üst bölümde yazan bilgileri iletmesi gerekmektedir.
Yükleme yapılabilmesi için kullanımı aktif Bursaspor logolu Passolig kartınızın olması gerekmektedir.

Kulübümüzün, 19.04.2022 tarihinde oynadığı Gençlerbirliği Spor Toto 1. Lig müsabakasında;
FDT’nin 53/3. maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan GÜNEY KALE ARKASI TRİBÜN 123, 124, 125, BATI ALT TRİBÜN 100, 101, 102, 103 ve 129 numaralı bloklarda yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine,
FDT’nin 52/3. maddesi uyarınca saha olaylarına karışan taraftarların bulunduğu BATI ALT TRİBÜN 100 numaralı blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine,
1. ve 2. maddede 2 farklı eylem nedeniyle bloke edildiği belirtilen BATI ALT TRİBÜN 100 numaralı bloka giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının toplamda takip eden 2 ev sahibi müsabakada bloke edilmesine PFDK tarafından karar verilmiştir.

Kulübümüzün, 23.04.2022 tarihinde oynadığı A. Denizlispor Spor Toto 1. Lig müsabakasında, FDT’nin 53/3. maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan 1963 TRİBÜNÜ 100 A, 101 A, GÜNEY KALE ARKASI TRİBÜNÜ 124, DOĞU ALT TRİBÜNÜ 116, 117 ve 118 bloklarda yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine PFDK tarafından karar verilmiştir.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Denizli maçında sahaya bişey atmadığım halde taşkınlık yapmadığım halde ceza almışım kardeşim kamerayla bunları tespit etmek zor mu birkaç kişinin yaptıklarını neden ben çekmek zorundayım ayıptır ya maça giremiyorum şimdi hak mı reva mı bana

  42
  3
  1. @Macır yorumuna yanıt olarak

   Onlar Bursasporlu değil adım gibi eminim bundan. Takıma ve masum taraftara ceza yedirmek için yapıyorlar zaten ne yapıyorlarsa. Taraftar da biraz duyarlı olsa şunlara prim vermeyecek ama kimin ne olduğu belli değil. Herkes korkuyor birbirinden.

  2. @Macır yorumuna yanıt olarak

   Çakal bunlar bilerek yaptılar biletler 5 tl olunca fenerlisi gslisi geldi 2 kisinin kafasını gözünü patlatsaydık bi daha atamazdı yanımda yöremde atan yoktu üstten attılar 117.blok cezalı diyor bu kadar salakça bir sistem yok zaten ama akıllı olan maraton alt veya üst en köşelerden bilet alsın o bura benim yerim diyenlerde adam gibi erken maçına gelsin oturarak izleyeceklerse ya vip alsın ya kenarlardan alsın geliyor son dakika bura benimdi diyor

   1
   16
 2. O değil de herkes ümraniye maçını ümraniye süperlige çıktı diye yedeklerle çıkacağını düşünüyor 3 puan cepte şeklinde düşünüyor. Halbuki Ümraniye şampiyon olmak için kazanmak isteyecektir müzesine kupa koymak isteyecektir . Bence kalan maçlarımız arasında en zor maçımız ümraniye

  12
  6
 3. Denizli maçında Maraton alt tribün cezalı durumda. Hiç bir şey yapmamış olmama rağmen orda bulunan herkes cezalı. Peki biz nasıl girecez bu maça ?

  9
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu