Bursaspor Uğur Kaan Yıldız’ı alacak mı?

Bursaspor’un 17 yaşındaki sağ bek oyuncusu Hamza Baran Arıkan için Fenerbahçe’den resmi teklif geldiği öne sürüldü.

Bursaspor’un 17 yaşındaki sağ bek oyuncusu Hamza Baran Arıkan ile Fenerbahçe’nin yakından ilgilendiğini Bursaspor Sportif Direktörü İsmail Ertekin dile getirmişti.

Fenerbahçe’nin genç sağ bek için Bursaspor’a Başkanlar düzeyinde resmi teklifte bulunduğu, ilk etapta Bursaspor’un takas yerine bonservis talep ettiği iddia edildi.

Geçen sezon Fenerbahçe’den kiralanan Uğur Kaan Yıldız’ın da sözleşmesindeki bir maddeye göre Bursaspor’da yeni sezonda forma giyme durumu olduğu belirtilirken iki oyuncunun takasının da gündeme gelebileceği belirtildi.

Hamza Baran Arıkan’ın Bursaspor’la 2024 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bence Uğur kaan takasi yerine
  Hamza Baran oynamali 2.ligde 11 de
  Hem süperlige çikana kadar gelişimini
  Tamamlar hemde oynadikça degeri artar

  68
  4
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   taraftarımız bilinçleniyor.
   çok değerli ŞİPTAR, caner, ibrahim ve zaruri arkadaşlar kaleminize, yüreğinize sağlık.

   17
  2. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   hamzanın menajerine bakarak sözleşmesi bitince veya bitmeden ilk fırsatta kaçacağını rahatlıkla söyleyebilirim.
   tuhaf olan önlerinde dünya örnek varken ailelerin halen bu simsarlara inanmaları.

   34
 2. Uğur Kaan Ve Hamza Baran ayrı değerlendirmemiz gerekiyor.
  Uğur Kaan’ı kadroya katarsak ekstra katkısı olur.
  Hamza baran için ise bu saatten sonra tüm oyunculardan maddi kazanç sağlamadan ayrılmamız gerekiyor. Bu borçlar böyle böyle kapanacak. Bu sezon faydalanacak mı ? Oyuncu sözleşme uzatacak mı ? (Yiğit Oruç ile anlaştı. Bizden oyuncu kaçırmak dışında bir faaliyetleri yok.) Tüm şartları koyup Bursaspor Menfaatine değerlendirmek lazım. Sözleşme uzatmayacaksa Hamza Baran’dan 1 yılda alacağımız katkı yerine bonservis almak mantıklı olur.

  Saygılar

  27
  2
  1. @ibrahim yorumuna yanıt olarak

   hamza 17 yaşında, uğur 23 yaşında takas olmaz. Elimizdekileri VERMEYELİM, oynatarak KAZANALIM, Uğur kaan fener yönetimi tekrar kıralarsa yönetim değerlendirsin. Oyuncu SATILMASIN…..
   önceki yönetimlerin HATALARINDAN ders çıkarmalıyız. Başarı o zaman gelecektir.

   18
   3
 3. Valla bir sürü şey önereceğim ama kulüp, kulüp olmadığı, ya da olamadığı için bunların suya atılan imzadan farkı olmayacağını çok iyi biliyorum.
  ancak neden hala bu siteden kopamadığımı bir türlü çözemiyorum.
  büyük ihtimalle ”amansız Bursaspor hastalığına!” yakalanmışım diye düşünüyorum.
  akıl-mantık yoluyla bu hastalıktan kurtulmak için çırpınıyorum ama bunu bir türlü gönlüme anlatamıyorum. tam tersi çırpındıkça daha da derinlere batıyorum…

  14
  2
 4. Ilk fırsata kaçacak olan birisi için takas kagrli bir iş bu yoksulukta hemen takası bitirin kacacak su kaçtı kulana

  7
  2
 5. İsmail Hocaa, sen bırak şu Hamza Baran Arıkan’ı falan da…… Hâla Özer Hurmacı ile ilgileniyonuz ya, pes diyorum başka da bişey demiyorum. Eyvah be yaa. Siz bu kafayla giderseniz askere, nah alırsınız teskere. Hedef BAL Ligi olur hocam. Bâri siz yapmayın Allah akşına yaa. Hadi Emin Adanur, Özcan Bizati falan gibi lavuklar yapsa anlarım. Çünkü alayı angut. Ama sizin de bu hayalin peşine takılmış olmanız, daha maçlar başlamadan size olan güvenimi de sarstı.

  5
  15
  1. @Bekir yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim artık oynayacagimiz ligin farkina varalim bu ligde 30 yaş üstü tecrübeli oyuncular mücadelenin yüksek oldugu oyunlar var tabiki gençlerle yola devam edecegiz ama sahada gençlere yardim edecek zor anda top tutacak tecrübesiyle gençleri yönlendirecek 4-5 tecrübeli isme ihtiyaç var yoksa burada da bizi barindirmazlar

  2. @Bekir yorumuna yanıt olarak

   Şuan altyapımızda adam yok çoğu kaçtı haberin yok galiba 4231 oynayacaksak o mevkide adam yok ne genç ne yaşlı özer orada olsaması bize yarar ve onun tecrübesi yeter farkettiysen biz tff 2. Ligdeyiz süper ligde değiliz senin gibiler yüzünden bu haldeyiz

   3
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu