Bursaspor TV ne olacak?

Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

“Bursaspor TV, Digitürk’ten ayrılacak diye bir havadis duyunca, kulübün medya işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyesi Hakan Hacızadeyi aradım… “Onların stadyumda bizden istediği reklam alanlarıyla alakalı anlaşmazlığımız var ancak Bursasporun platformdan ayrılmasını istemiyorlar o nedenle bir orta yol bulacağız dedi… Sonra devam etti: “Digitürk bize yıllık 215 bin Dolar + KDV fatura kesiyor… Karşılığında da, benim en çok para kazanacağım reklam alanlarını istiyor… Fakat, bizim isteklerimizi kabul edecekler gibi duruyor… Turkcell TV ile bir görüşmemiz oldu… Aynı anda iki platformda da olabiliriz. Hem bedava hem de abone başına bize para ödeyecekler.

“İşten çıkarmalar sonrası mali anlamda biraz rahatladı mı televizyon?” diye sordum kendisine, “Aylık 240 bin lira gideri vardı şimdi 150 bin liraya düştü ama bu sadece ayrılan arkadaşlarla alakalı değil bazı tasarruf tedbirleri de aldık. Geçmişten gelen 1 milyon 800 bin lira borcu var televizyonun. Geliri aylık 5-10 bin lirayı aşmıyor… Bir de, şirket olduğu için 5 hissedar sorumlu olarak gözüküyor; ben, Ali Ademoğlu, Cem Öztürk, Yusuf Arslan ve Serkan Yazıcı… Bu şartlarda nereye kadar bilmiyorum ama gelir elde edemezsek sıkıntı büyür diye konuştu.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Umarım bu mantıklı hareketinizi baltalamazlar sayın başkan.İlk paragrafta anlattıklarınız çok güzel icraatler gözüküyor.Bu noktada,taraftarı ve medya gücünü arkanıza alırsanız bence başarılı olabileceğinize inanıyorum.

  16
  3
  1. @Green Man yorumuna yanıt olarak

   BENCE DAHA DA ÖNEMLİ BİR ŞEY VAR STADYUMDAKİ EKRANLARDAN ATILAN GOLLERİN TEKRARINI GÖSTEREBİLMEK İÇİN SİSTEM KURSUNLAR YANLIŞ BİLMİYORSAM FENERİN STADINDA VAR BİZDE NİYE YOK ???

   3
   2
 2. Bursaspor tv digiturkte ama bende ful paket var izleyemiyorum farklı uydudaymis dediler bana siz orayı izleyemiyorsunuz dediler fb bjk gs tvleri var ama Bursaspor tvnin de onlarla aynı platformda olması lazım eğer gelir istiyorlarsa

  8
  2
   1. @Green Man yorumuna yanıt olarak

    Yalan değil kardeş Digiturk kurulumu Turksattansa bstv yok sadece yanılmıyorsam eutelsat uydusundan kurulum yapılırsa var bir an önce Turksata da gelse digiturk tuvibu dsmart gibi tum platformlara gelse iyi olacak

    1
    2
 3. Türksat uydusuna geçin,herkes izlesin.şu an evinde dijitürk olmayan izleyemiyor.daha çok reklam ve sponsorluk alırsınız.medya sektöründe aylık 5 bin nedir ya!!!

  5
  3
 4. Bursaspor Tv gelir kapısı değil taraftarı bilgilendirme, takımlarını yakından izleme , en önemlisi de Bursaspor için bir vitrindir yorumlara bak yaa patates soğan mı satsın adamlar arkadaş

  4
  3
 5. Problem Bursaspor TV yı yönetenler kazanç getirmeyenleri orada tutmayacaksin. Program diye doğru dürüst birşey yok tek bir yorumcudan da bıktık artik.

 6. kun aguero eğer evinde eutelsat çanağın Varsa dijitürkü hiç aramadan sistemdeki kolay kurulumdaN eutelsatı seçerek kendi kendine geçiş yapabilirsin . ben öyle yapıyorum oluyor.

  1
  2
 7. biz çamur gibi yayın ne zaman hd olur diye düşünürken, adamlar dükkanı kapatacaklarmış.Satın ya da işletmesini başkasına verin; store da aynı şekilde. En azından istediğimiz ürünü buluruz..

  1
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu