Bursaspor ”Türkiye’de bir milat” paylaşımı

Bursaspor Kulübü resmi sosyal medya hesaplarından 16 Mayıs 2010'da kazanılan Süper Lig şampiyonluğunu kutladı.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Dilek ve temenni’lere lafım yok ancak camiada ki bu zihniyet, ve kulüpte ki bu istikrarsızlık ile eski günler çok zor.
   Bursa medyası ve taraftarı çok sonuç odaklı ve sabırsız. herşeyi çok biliyor. Ve de herşeye çok karışıyor.
   Daha doğrusu bildiğini sanıyor.
   Bu da kaosa yol açıyor. Bu yüzden aklı başında insanlar, “nasılsa benden iyi bilenler var!” diyerek başkanlığa aday olmuyor.
   Eski Bursaspor için ne mi yapılmalı?
   Camia, Rahmetli Yazıcıdan sonra neler yaptıysa bundan sonraki süreçte bunların tam tersini yapmalı…

  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Eser gene beylik bi laf etmişsin. Ama bu laf artık çok eskidi. PTT 1’e düştüğümüzden beri aynı cümleyi yazıp, boyuna bi alt kümeye gidiyoz amk. Bugün Soma koyarsa, seneye Kestelspor’la Bursa derbisi. Sen en iyisi gene eski slogana dön. Seni bize Allah gönderdi Emin Abüü

   6
   2
 1. BUGÜN TÜRK FUTBOLUNDA ANADOLU DEVRİMİNİN, KADIKÖY DE TİMSAH YÜRÜYÜŞÜNÜN, TERTEMİZ BİR ŞAMPİYONLUĞUN YILDÖNÜMÜDÜR..NE MUTLU BURSASPOR LU OLANA, HELAL OLSUN BİLEĞİNİN GÜCÜYLE (BÜTÜN ENGELLEMELERE RAĞMEN) ŞAMPİYON OLAN BURSASPOR UMA..SEN NEREDEYSEN BİZ ORADAYIZ BURSASPOR UM..BİZİMKİSİ BİR AŞK HİKAYESİ…

  8
  6
 2. Kaderin cilvesi süper lig şampiyonluğunu tattigimiz 16 Mayıs günü 3.lig maçına çıkıyoruz .Taraftar bu çöküşte en suçsuz paydastir.Bizim gibi taraftar topluluğuna bu durum çok acı.Bize destek olmayan Bursa’nın sanayicileri,BTSO lar hepiniz ilerideki bir başarıda kameralar önünde kralcilik oynamaya kalkmayın.Bugün Bursaspor’un toplam borcu 80 milyon dolar.Bu para günümüz için dev para değil.Bursa gibi BTSO ,organize sanayi,STK lar kentinde kolay bulunabiecek para.Yani Bursasporun süper lige çıkışı istenmiyor,bu böyle bilinsin.

  3
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu