Bursaspor Türkiye Kupası’nı alacak

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursaspor'un Ziraat Türkiye Kupası finalinde Fenerbahçe'yi yenerek kupa şampiyonu olacağına inandığını, Fenerbahçe'yi oyun olarak yeterli bulmadığını söyledi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursadabugun.com'a yaptığı açıklamada, 16 Mayıs'ta Ankara'da oynanacak Ziraat Türkiye Kupası final maçında Bursaspor'un Fenerbahçe'yi yeneceğine inandığını söyledi. Başkan Altepe, "Final maçı yarım sıfır olsun, bizim olsun. İnşallah bu maçı Bursaspor'un alacağına kesinlikle inanıyorum. Bursaspor kupa maçlarına çok güzel bir motivasyonla gidiyor.  Fenerbahçe'nin maçlarını izliyorum ve çok da yeterli görmüyorum. Bursa'nın şampiyon olacağına kesinlikle inanıyorum" dedi.

"AVRUPA HEDEFLERİMİZİ TUTTURDUK"

Bursaspor'un 3 yıldan bu yana Avrupa kupalarına gittiğini hatırlatan Altepe, "3 yıldan bu yana Büyükşehirdeyiz. 3 yıldan bu yana da Bursaspor Avrupa kupalarına gidiyor. Bizim hedefimiz de buydu. İnşallah önümüzdeki sene daha iyi olacak. Daha iyi olmaması için hiçbir sebep yok. Biraz toparlamalar yapılsa, böyle güçlü destekler, güçlü bir şehir, neden semt takımları ile mücadele edemesin? Bursaspor ile kimse baş edemez. Bu da bizim en büyük güçlerimizden biri. İnşallah bu değerlerimizin kent olarak farkında oluruz. Kent bize çok şeyler verdi. Bu insanlar da bir şeyler katarsa, çok daha iyi olur" diye konuştu. Kaynak:bursadabugun.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu