Bursaspor transfer tahtası için

Lige altyapı oyuncularıyla başlayacak olan yeşil beyazlı takım taraftardan destek bekliyor… 200 milyon lirayı bulan 45 dolayındaki transfere engel dosyayı bir daha açılmamak üzere kapatmanın yollarını arayan yönetim kadroya takviye için de ocak ayını işaret ediyor.

Tarihinde ilk kez TFF 2.Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Bursaspor, transfer tahtasının kapalı olması nedeniyle genç oyuncularıyla sahaya çıkacak. Teknik Direktör Tahsin Tam yönetiminde hazırlıklarını sürdüren yeşil beyazlılar, ligin en genç takımı konumunda. Tahsin Hoca, her fırsatta camiadan genç oyuncularına sahip çıkılmasını istiyor. Bursaspor’un içinde bulunduğu bu zor durumu aşabilmesi için taraftarına da büyük görev düşecek. 5 Eylül Pazartesi akşamı Afyonspor deplasmanıyla birlikte başlayacak lig serüveninde özellikle genç oyuncuların moral desteğine ihtiyacı bulunuyor.

8 EYLÜL’DE BİTİYOR
Transfer tahtasının açılabilmesi için 45 dolayındaki dosyaya 200 milyon lira ödeme yapılması gerekiyor. Yaz transfer sezonunun son ermesine 15 gün kalırken, bu kadar kısa sürede Ömer Furkan Banaz yönetiminin transfer tahtasını açıp kadroya takviye yapması beklenmiyor. 17 Haziran’da başlayıp 8 Eylül’de sona erecek yaz transfer sezonunun ardından gözler 12 Ocak’ta başlayıp, 8 Şubat’ta sona erecek ara transfer döneminde olacak. Banaz yönetimi bu süre zarfında transfere engel dosyaları tamamen ortadan kaldırmak için bir dizi projeyi hayata geçirmeyi planlıyor.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Aslında rakam fazla değil.
  Dosyaları tamamen kapatmak en iyisi olur.
  Yapılacak görüşmeler ile rakam en az 40% azalacaktır.
  Bir de Euro bazında düşünelim.
  10.1 milyon Euro.
  40% azalabilir dediğimizde 6 milyon Euro.
  İyi yapılacak organizasyon ile yöneticiler bu konuyu bir daha karşılaşmamak üzere çözebilir.
  Devasa kent Bursa ve gözbebeğimiz Bursaspor 6 – 10 milyon Euro Luk bu derdi çözebilecek güce sahiptir.
  Burada olması gereken yükü sadece yönetimdeki kişilere bırakmamak olmalıdır.

  63
  16
  1. @Papazçeşmeli yorumuna yanıt olarak

   kalan 800 milyon borç ne olacak,200 ü kapatırsan onlarda alacakları icin devreye girer,büyük birşey yapılıp tüm borç tek seferde kapatılmazsa bizim başarı şansımız sıfır,daha dibi bulmadık.

   2
   2
  2. @Papazçeşmeli yorumuna yanıt olarak

   rakam az falan değil. yaklaşık 11 milyon euro para yapıyor. bu parayı süperligteki takımlar transferde verirken zorlanıyor 3. ligteki bir takımın kapatması çok zor.

   17
   1
   1. @Erdem yorumuna yanıt olarak

    Sayın kardeşim.
    Ben rakam az demiyorum.
    Bursa gibi bir kente, Bursaspor gibi bir takıma fazla değil diyorum.
    Birliktelik yakalanabilir ise bahsi geçen rakamlar bir çırpı da hallolur.
    Ayrıca tahtanın kırılması adına karar alındığında yapılacak görüşmeler ile belki de yarı yarıya düşebilecek bir durum mevcut olabilir.
    İyi günler dilerim.

    1
    1
 2. Borç 200 milyon lira ama pazarlık yaparsın,takside bağlarsin,siyasileri devreye sokarsın ,acil olarak gereken para 60-70 milyon liralara düşer..hayır yani bunu da bulamayacaksınız neden o koltukta oturuyorsunuz..bu kadroyla anca ligden düşmemeye oynarız.neden hala anlamıyorsunuz??

  8
  22
  1. @Selim yorumuna yanıt olarak

   o parayı bulabilecek biri olsa zaten hemen devredecekler,var mı senin bildiğin birisi bu parayı verecek

 3. Yazılanlarla,gerçekler arasında olağanüstü müthiş bir fark var.Bursaspor,kendi
  çıkarları ve kendi egolarını tatmin için yönetime gelen yöneticilerin oyuncağı ve deneme tahtası oldu.Nitelikleri üst düzeyde olup kanı yeşil-beyaz akacak ve kulübe müthiş katkılar sağlayabilecek(nakit yardımından bahsetmiyorun.)gerçek bursasporlular ise tamamen devre dışı.Onlar,bursasporu yöneten müthiş yöneticilerin gözünde”MARABA TAKIMI”
  Yani,”paran ve siyasi gücün kadarsın ”yaklaşımı Bursasporu komaya soktu.Korkarım bu yaklaşım Bursasporu yok edecek

  6
  6
 4. Bu borç zor kapanır ocak ayında da tahta açılamaz en azından bu borcu 25/30 milyona kadar indirebilsrler…

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu